“Zwierzaki pocieszaki” – książka, która ma moc!

Wydawać by się mogło, że całą akcję streszczę w kilku zdaniach. Jednak trudno jest mi zebrać myśli i tak zwyczajnie o wszystkim napisać…Po południu dotarły do mnie “Zwierzaki pocieszaki”, które, w ciągu ostatnich kilku tygodni, były powodem nie lada zamieszania w moim życiu…

Zacznę jednak od początku. Udział w akcji zaproponowała mi Monika, która była jedną z inicjatorek całego przedsięwzięcia. Cel jaki nam przyświeca to pomoc podopiecznym Fundacji „Kawałek Nieba” (dzieci chore, dotknięte chorobą i w trudnej sytuacji życiowej) poprzez sprzedaż stworzonej specjalnie dla fundacji książeczki. “Zwierzaki pocieszaki” to zbiór dziesięciu bajek napisanych przez mamy blogerki z całego kraju.

Nie wczytywałam się w szczegóły ale widziałam, że prace nad książką były bardzo zaawansowane i odpowiednio przypisane do uczestniczek akcji. Mi przypadło mi w udziale stworzenie pocieszakowej strony internetowej. Niewiele myśląc, zgodziłam się  i od razu zabrałam się do pracy, przetrząsając sieć w poszukiwaniu inspiracji, motywu, informacji, wskazówek jednocześnie mając na uwadze ogólne wytyczne. Każdą wolną chwilę, każdy wieczór a nawet wolne kawałki dnia spędzałam przed komputerem opracowując strategię działania, starając się stawiać planowane kroki na przód lub te nieplanowane do tyłu, gdy coś poszło nie tak. Sprawy nie ułatwiała mi goszcząca (od 4 tygodni) w domu ospa (dziś: Kuba już po, Krzyś w trakcie).

Niejednokrotnie kończyłam pracę około 2 nad ranem i zastanawiałam się jak mogłam na coś takiego się zgodzić! Jednak myśl, o osobach które naprawdę tego potrzebują i czekają na dobro związane z pocieszakową akcją, sprawiała że wątpliwości szybko się rozpływały i następny dzień także spędzałam w towarzystwie Zwierzaków.

Dzisiaj, 5 grudnia 2014 akcja wystartowała i chciałbym Was serdecznie zaprosić do odwiedzenia pocieszakowej strony: zwierzakipocieszaki.pl. Gorąco zachęcam do zakupu książki, którą mam już w domu i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest WYJĄTKOWA! Nie tylko ze względu na niej charytatywny charakter ale przede wszystkim z uwagi na zawarte w książce przesłanie. Gwarantuję Wam, że “Zwierzaki pocieszaki” będą wyśmienitym i niezwykle trafionym prezentem świątecznym dla każdego malucha.

Teraz, patrząc na leżącą obok mnie książkę, nie liczy się to co było ale najważniejszy jest fakt, że mogłam POMÓC! Pomóż i TY!!!

 

2018-08-28T18:50:07+00:00 5 grudnia 2014|