mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Recenzja gry edukacyjnej "Zwierzaki Bystrzaki"

Gra edukacyjna "Zwierzaki Bystrzaki"

Czy istnieją gry, które nigdy się nie nudzą? Czy za sprawą dobrej zabawy, spostrzegawczość i refleks mogą być przedstawione najmłodszym jako jedne z najbardziej pożytecznych umiejętności? Zdecydowanie tak, zwłaszcza gdy masz pod ręką “Zwierzaki Bystrzaki” czyli idealny trening spostrzegawczości

To gra edukacyjna, w którą możesz zagrać aż na 11 sposobów! Jednak wygraną gwarantuje: bystre oko, umiejętność skupienia uwagi, szybkość działania oraz pamięć. Gra została skonstruowana tak, aby każdą zabawę dopasować do umiejętności, wieku i temperamentu graczy. Bajeczne kolory na planszy i przyciągające uwagę rysunki zwierząt, zachwycają nie tylko najmłodsze dzieci, ale również ich starsze rodzeństwo, a nawet rodziców.

Trening spostrzegawczości

Cały zestaw składa się z:
1. 80 kart, w tym 20 par wzorzystych oraz 20 par jednokolorowych zwierzątek,
2. 24 żetony,
3. duża plansza do gry
4. książeczka, która zawiera szczegółowe informacje na temat poszczególnych wariantów:
– gra z planszą, kartami i żetonami,
– gra z planszą i żetonami,
– gra z kartami,
– gra z kartami i żetonami.

 

Zwierzaki Bystrzaki” przeznaczone są dla wszystkich w wieku powyżej 5 lat, liczba graczy waha się od 2 do 4, w zależności od wybranego wariantu, a czas trwania poszczególnych rozgrywek wynosi od 5 do około 20 minut. Proponowane gry to: kto pierwszy w dżungli, kolekcjoner kameleonów, Bystrzaki na czas, memory w parach, wojna w dżungli i wiele innych. Bajeczne ilustracje bardzo pozytywnie wpływają na wyobraźnię dzieciaków. Jestem pewna, że szybko powstaną nowe, rodzinne zasady gry, a wspólnie rozgrywki staną się obowiązkowym punktem każdego planu dnia.

Szukasz czegoś idealnego na wiosenny piknik? Czegoś co przyciągnie uwagę najmłodszych i zagwarantuje im świetną zabawę, koniecznie zabierz ze sobą Bystrzaki! Gra będzie świetnym pretekstem do złapania oddechu między zabawą w chowanego a biegiem na czas :) .
podpis

 

| wydawnictwo: EDGARD | seria: KAPITAN NAUKA | kategoria: DLA DZIECI |

______

*Artykuł powstał w ramach WSPÓŁPRACY BARTEROWEJ z Wydawnictwem.

Podziel się wpisem ze znajomymi!

O AUTORCE:

Mama o książkach.

Cześć, mam na imię Magda i mieszkam w niewielkiej górskiej miejscowości na południu Polski. Mój blog powstał prawie 10 lat temu, gdy pod wpływem chwili stworzyłam pierwszy wpis na temat przeczytanej dzieciom książki – stąd słowo „mama” w nazwie witryny. [więcej...]

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry