Trening spostrzegawczości czyli “Zwierzaki Bystrzaki”.

Czy istnieją gry, które nigdy się nie nudzą? Czy za sprawą dobrej zabawy, spostrzegawczość i refleks mogą być przedstawione najmłodszym jako jedne z najbardziej pożytecznych umiejętności? Zdecydowanie tak, zwłaszcza gdy masz pod ręką “Zwierzaki Bystrzaki” czyli idealny trening spostrzegawczości

To gra edukacyjna, w którą możesz zagrać aż na 11 sposobów! Jednak wygraną gwarantuje: bystre oko, umiejętność skupienia uwagi, szybkość działania oraz pamięć. Gra została skonstruowana tak, aby każdą zabawę dopasować do umiejętności, wieku i temperamentu graczy. Bajeczne kolory na planszy i przyciągające uwagę rysunki zwierząt, zachwycają nie tylko najmłodsze dzieci, ale również ich starsze rodzeństwo, a nawet rodziców.

Trening spostrzegawczości

Cały zestaw składa się z:
1. 80 kart, w tym 20 par wzorzystych oraz 20 par jednokolorowych zwierzątek,
2. 24 żetony,
3. duża plansza do gry
4. książeczka, która zawiera szczegółowe informacje na temat poszczególnych wariantów:
– gra z planszą, kartami i żetonami,
– gra z planszą i żetonami,
– gra z kartami,
– gra z kartami i żetonami.

Zwierzaki Bystrzaki” przeznaczone są dla wszystkich w wieku powyżej 5 lat, liczba graczy waha się od 2 do 4, w zależności od wybranego wariantu, a czas trwania poszczególnych rozgrywek wynosi od 5 do około 20 minut. Proponowane gry to: kto pierwszy w dżungli, kolekcjoner kameleonów, Bystrzaki na czas, memory w parach, wojna w dżungli i wiele innych. Bajeczne ilustracje bardzo pozytywnie wpływają na wyobraźnię dzieciaków. Jestem pewna, że szybko powstaną nowe, rodzinne zasady gry, a wspólnie rozgrywki staną się obowiązkowym punktem każdego planu dnia.

Szukasz czegoś idealnego na wiosenny piknik? Czegoś co przyciągnie uwagę najmłodszych i zagwarantuje im świetną zabawę, koniecznie zabierz ze sobą Bystrzaki! Gra będzie świetnym pretekstem do złapania oddechu między zabawą w chowanego a biegiem na czas 🙂 .
podpis

2020-06-13T20:44:00+00:00 16 kwietnia 2018|