mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

SuperQUIZy w specjalnym wydaniu.

SuperQUIZ Polska. SuperQUIZ zwierzęta.

Pamiętacie SuperQUIZy? Małe książeczki wydane w formie ciekawostek i quizów. Książeczki, które mogą pogłębiać wiedzę na konkretny temat, np. zwierzęta, stwory, pieniądze, świat. Teraz nauka może być jeszcze przyjemniejsza, gdyż niektóre zagadnienia zostały wzbogacone o dodatkowe materiały edukacyjne.

Wydanie specjalne SuperQuiz

Zarówno “SuperQUIZ Zwierzęta” jak i “SuperQUIZ Polska” doczekały się specjalnego wydania, które zawiera nie tylko wspomniane książeczki lecz również plansze XXL oraz żetony ze zdjęciami. Wszystko po to, aby wiedza miała bardziej obrazowy charakter, a przyswajanie nowych faktów odbywało się w atmosferze rozbudzania ciekawości i zapamiętywania konkretów.

Plansza oraz żetony mogą być genialnym pretekstem do zabawy w dopasowanie zdjęć do odpowiednich miejsc oraz świetnym testem wiedzy na ulubione tematy. Mapa świata w przypadku zwierząt oraz mapa Polski w przypadku drugiego zestawu, to godne uwagi narzędzia do nauki geografii. Ponadto wspólne przyglądanie się kontynentom, kształtom poszczególnych państw czy otaczającej wszystko wodzie, może być początkiem wielkiej fascynacji światem, pretekstem do dalszego pogłębiania wiedzy oraz inspiracją do ułożenia planu dalekich podróży.

 

SuperQUIZ POLSKA to zestaw ukazujący interesujące fakty z historii Polski oraz miejsca, które warto odwiedzić. Piękne krajobrazy, niezwykłe budowle, interesujące osobliwości przyrody to tylko niektóre z ilustracji. Książeczka z quizem to ponad 160 ciekawostek i quizowych pytań. Dzięki wygodnemu formatowi, można ją łatwo zmieścić w bagażu podróżnym, torebce, a nawet w kieszeni. Plansza XXL wraz z 24 żetonami to prawdziwy test wiedzy dla każdego ucznia. Odnalezienie i dopasowanie wszystkich, wartych odwiedzenia miejsc może okazać się nie tylko rewelacyjną zabawą, ale również niezapomnianą lekcją.

Wydanie specjalne SuperQuiz

 

SuperQUIZ ZWIERZĘTA to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników zwierząt. Fascynujące fakty, kolorowe zdjęcia i ilustracje to ogromne atuty quizowej książeczki. Zawarto w niej ponad 160 pytań, które potrafią zaskoczyć nie tylko ucznia, ale również niejednego rodzica. Plansza XXL z mapą świata oraz 22 żetony, to wędrówka po całym świecie, niesamowita lekcja geografii oraz świetna zabawa.

Nauka nie musi być nudna! Może stać się fascynującym odkrywaniem nieznanych miejsc czy nowych gatunków zwierząt. Pokazanie najmłodszym ciekawostek z kraju i ze świata, może okazać się najlepszym sposobem na rozbudzenie apetytu na wiedzę. Nic tak nie motywuje do nauki jak niezaspokojona ciekawość!
podpis

 

| wydawnictwo: EDGARD | seria: KAPITAN NAUKA | kategoria: DLA DZIECI |

______

*Artykuł powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.

Podziel się wpisem ze znajomymi!

O AUTORCE:

Mama o książkach.

Cześć, mam na imię Magda i mieszkam w niewielkiej górskiej miejscowości na południu Polski. Mój blog powstał prawie 10 lat temu, gdy pod wpływem chwili stworzyłam pierwszy wpis na temat przeczytanej dzieciom książki – stąd słowo „mama” w nazwie witryny. [więcej...]

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry