mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Zabawy z maluchem i przedszkolakiem.

Układanki malucha. 100 zabaw z piłką nożną.

Czy wakacyjny wyjazd bez dobrej zabawy należałby do udanych? Z pewnością NIE! Warto więc zaopatrzyć walizkę podróżną w “plan B” czyli plan, który zakłada pewne niepowodzenia z uwagi na: niepogodę, złe humory, a nawet perypetie związane z pewnymi opóźnieniami w realizacji wakacyjnych przygód. | Zabawy z maluchem i przedszkolakiem.

Dziś polecam coś idealnego dla najmłodszych w wieku od 1 do 3 lat oraz ich starszego, przedszkolnego rodzeństwa. Ci pierwsi z pewnością docenią magiczną moc puzzli, aby było zabawniej będą to trójelementowe układanki w języku angielskim. Najważniejszym zadaniem malucha jest połączenie kolorów z odpowiednimi obrazkami. Jednak to nie wszystko! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby puzzle łączyła jakaś fascynująca, wakacyjna historyjka. Wówczas spostrzegawczość, koncentracja i wyobraźnia pracują na najwyższych obrotach, gwarantując wyśmienitą zabawę w każdych warunkach.

 

Układanki malucha” to polskie produkty, zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach. O ich rozwoju, potrzebach oraz nieograniczonej ciekawości. Zarówno angielska jak i polska seria puzzli z pewnością zachwyci najmłodszych kolorami oraz uroczymi ilustracjami, przy jednoczesnym połączeniu wyśmienitej zabawy z prawdziwą nauką.

wakacyjna zabawa

Dla nieco starszego rodzeństwa, powiedzmy w wieku przedszkolnym czyli od 4 do 6 lat, intrygujące mogą okazać się rozgrywki czyli “100 zabaw z piłką nożną”. To edukacyjno-rozwojowy zestaw, którym nie pogardzi żaden futbolowy fan. Zestaw stworzony specjalnie dla najmłodszych i dostosowany do ich potrzeb oraz możliwości. Temat piłki nożnej oraz połączenie jej z edukacyjnymi zadaniami to rewelacyjny sposób na zmotywowanie przedszkolaka do nauki oraz rozwoju własnych umiejętności.

W skład pakietu wchodzą:
– dwustronne, zmywalne karty z dopasowanymi do wieku dziecka zadaniami,
– książeczka, w której nie brakuje zagadek, szlaczków, kolorowanek itp.,
– suchościeralny flamaster.

 

100 zabaw z piłką nożną” to narzędzie, dzięki któremu zabawa stanie się idealnym pretekstem do rozwijania grafomotorycznych umiejętności, ćwiczenia precyzji rysowania oraz kreślenia literopodobnych znaków. Ponadto przedstawiane zabawy bez wątpienia wzbogacają dziecięce słownictwo, wiedzę i przede wszystkim pozwalają dziecku spojrzeć na sport z zupełnie innej perspektywy. Dzięki rozwiązywaniu zadań najmłodsi poznają między innymi: podstawowe pojęcia z piłkarskiego świata (np.: murawa, korki, kibic) oraz zauważą związek pomiędzy aktywnością fizyczną i dobrym zdrowiem.

Zarówno zestaw dla maluszków, jak i ten dla nieco starszych dzieci nie zajmuje dużo miejsca w bagażu. Jestem pewna, że dzieciaki, które zabierają swoje wakacyjne plecaki, chętnie same zajmą się zapakowaniem do nich świetnej zabawy. Jeżeli szukasz idealnego “planu B” na wakacje, odwiedź koniecznie Kapitana Naukę, jestem pewna, że znajdziesz coś idealnego, dopasowanego do możliwości i wymagań dzieci w każdym wieku, by zabawa z maluchem była udana i ciekawa.
podpis

 

| wydawnictwo: EDGARD | seria: KAPITAN NAUKA | kategoria: DLA DZIECI |

______

*Artykuł powstał w ramach współpracy z wydawnictwem [ BARTER ].

Podziel się wpisem ze znajomymi!

O AUTORCE:

Mama o książkach.

Cześć, mam na imię Magda i mieszkam w niewielkiej górskiej miejscowości na południu Polski. Mój blog powstał prawie 10 lat temu, gdy pod wpływem chwili stworzyłam pierwszy wpis na temat przeczytanej dzieciom książki – stąd słowo „mama” w nazwie witryny. [więcej...]

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry