“Samotna wśród gwiazd” dostaje to, co jest jej potrzebne.

“Ludzie nie dostają tego, co chcą, ale to, co jest im potrzebne. Tylko tak mogłaś nauczyć się, że nie zawsze pójdzie po twojej myśli. Przeżyłaś nową lekcję.”

Czytając tytułową książkę, miałam wrażenie, że autor starał się przedstawić w niej to, jak przewrotne potrafi być życie. Mało ważne jest to, czego chcemy… zawsze otrzymamy to, co jest nam potrzebne.

Samotna i zła do szpiku kości Amy wyrusza w samotną podróż. Dumna i wyniosła dziewczyna, której świat kończy się na czubku własnego nosa, przeżywa nieoczekiwane, momentami niezwykle bolesne i niejednokrotnie upokarzające przygody.
Los sprawił, że znalazła się na bezludnej wyspie. Sama! Jako osoba, która nigdy w życiu nie musiała niczego robić (wszystkie domowe obowiązki wypełniane były przez zatrudnionych służących), obecnie zdana była tylko na siebie. Jednak jej inteligencja, chęć przeżycia i pragnienie zemsty, sprawiło, że szybko odnalazła się w nowym, niekiedy okrutnym dla niej świecie. Dzięki towarzystwu pewnego szamana wiele się nauczyła i weszła w posiadanie, pewnej niezwykłej lalki, która stała się częścią jej złego planu i genialnym narzędziem zemsty.

samotna wśród gwiazd

Książka “Samotna wśród gwiazd” jest ciekawą i bardzo wciągającą opowieścią o ludzkich słabościach, pożądaniach, radościach i smutkach oraz o tym, jak wielką siłę ma chęć przetrwania, nawet w najstraszniejszych warunkach oraz jak nieśmiertelne jest pragnienie zemsty.

samotna wśród gwiazd

Kilka szczegółów na temat książki:
Tytuł: „Samotna wśród gwiazd”
Autor: Krzysztof Dmowski
Wydawnictwo: Wirtualne Wydawnictwo „Goneta”
Premiera: marzec 2013
Oprawa/wydanie: miękka/pierwsze
Ilość stron: 106
Cena: druk na żądanie: 25,00 zł; e-book: 14,90 zł

2018-08-28T18:49:34+00:00 23 kwietnia 2015|