mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Recenzja "Kieszonkowców"

Kieszonkowiec logiczny / geograficzny / angielski

Dzieci lubią niespodzianki i niewątpliwie ucieszy je widok ciekawej talii kart w ręku rodzica. Zwłaszcza gdy dookoła wieje nuuuudą, bo podróż dopiero się zaczyna lub gdy cierpliwość nie jest najmocniejszą stroną pociechy. Dorzucając do całości edukacyjny charakter zabawy, cały pakiet wydaje się wręcz genialnym rozwiązaniem! | Quiz karciany czy gra karciana?

Kieszonkowce to ciekawy pomysł na każdą wolną chwilę. Te mniej nudne można, na przykład potraktować bardziej logicznie, zaś te dłużące się w nieskończoność nudy z pewnością ujarzmi angielski. Nowe karty stwarzają nieograniczone możliwości do gier i zabaw w każdych warunkach, nawet wtedy, gdy do torby podróżnej nie wciśniesz choćby igły a plecak ledwo się domyka.

quiz karciany

 

Biorąc pod uwagę wiek użytkowników, warto przyjrzeć się bliżej następującym propozycjom:

KIESZONKOWIEC GEOGRAFICZNY. Gra karciana do nauki stolic Europy “Grze Rzym a gdzie Krym”
1 talia to cztery edukacyjne gry towarzyskie: memory, klapek, karuzela, szachraj (instrukcja w środku). Liczba graczy: 2- 8; wiek: 7+ ;czas gry: 10-20 minut. UWAGA: Zabłyśniesz nie tylko w klasie, ale także w całej szkole!

 

ANGIELSKI KIESZONKOWIEC. Edukacyjna gra karciana. Angielskie rozmówki “LET’S TALK!”
Jedna talia to cztery edukacyjne gry towarzyskie: memory, klapek, karuzela, szachraj (instrukcja w środku). Liczba graczy: 2- 8; wiek: 9+ ;czas gry: 10-20 minut. UWAGA: Przy akompaniamencie dobrzej zabawy PRZEMÓWISZ PO ANGIELSKU!

 

KIESZONKOWIEC LOGICZNY. Zagadki i łamigłówki “Na logikę!
1 talia to 54 zagadki logiczne (z odpowiedziami). Liczba graczy oraz czas są nieograniczone, wiek 12+. Kieszonkowiec logiczny to nie lada wyzwanie – rozwiązuj zagadki i zdobądź czarny pas intelektu!

 

ANGIELSKI KIESZONKOWIEC. Quiz karciany do nauki angielskich idiomów “Peace of cake“.
Jedna talia to 172 angielskie idiomy w pytaniach i odpowiedziach. Quizy przeznaczone są dla średniozaawansowanych i zaawansowanych (B1-C1) użytkowników w wieku 15+. Uwaga! Zaobserwowano u graczy dość nietypowe zachowanie: OGLĄDAJĄ ANGIELSKIE PRODUKCJE FILMOWE BEZ NAPISÓW!

 

ANGIELSKI KIESZONKOWIEC. Quiz karciany – angielskie konwersacje “What’s up?
1 talia to ponad 600 angielskich zwrotów konwersacyjnych w pytaniach i odpowiedziach. Zabawa polecana jest przede wszystkim dla zaawansowanych graczy (na poziomie B2-C1) w wieku 15 +. Uwaga! Jest jeden zasadniczy efekt uboczny quizu… ZOSTANIESZ LORDEM CIĘTEJ RIPOSTY!

Kieszonkowce to nie tylko zabawa i sposób na nudę, to przede wszystkim sposób na szkolne problemy w nauce oraz dowód na to, że przyswajanie wiedzy w wielkim stopniu zależy od narzędzi jakimi uczeń dysponuje. To quiz karciany czy gra karciana? Co wybierasz?
podpis

 

| wydawnictwo: EDGARD | seria: KAPITAN NAUKA | kategoria: DLA DZIECI |

______

*Artykuł powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.

Podziel się wpisem ze znajomymi!

O AUTORCE:

Mama o książkach.

Cześć, mam na imię Magda i mieszkam w niewielkiej górskiej miejscowości na południu Polski. Mój blog powstał prawie 10 lat temu, gdy pod wpływem chwili stworzyłam pierwszy wpis na temat przeczytanej dzieciom książki – stąd słowo „mama” w nazwie witryny. [więcej...]

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry