PrzyTulanki. Opowiadania i wiersze dla dzieci

“Przy ulicy Tulanki chodnik cały jest z pianki i kto po nim idzie – ten skacze, bo nie da się inaczej.” | “PrzyTulanki. Opowiadania i wiersze dla dzieci”

PrzyTulanki

PrzyTulanki” to opowiadania i wiersze dla dzieci, które mają w sobie niezwykłą moc. To książeczka, która jest cudownym dowodem na istnienie ludzi o ogromnych talentach i wielkich sercach. To przepięknie wykreowana rzeczywistość kilku bohaterów, którzy mieszkają na niezwykłej ulicy i dzielą się z czytelnikami swoimi radościami, smutkami, obawami oraz pomysłami na jutro.

Ta pięknie wydana książka, zawiera cały wachlarz skojarzeń ze słowem “przytulanka”, przy jednoczesnym przybliżeniu dzieciom i dorosłym trudnych i ważnych tematów (chorób, wykluczenia, starości, radzenia sobie z trudnymi emocjami, akceptacji). Piękne, wpadające u ucho wiersze. Mądre, pobudzające wyobraźnię oraz wymagające chwili refleksji opowiadania. Przyciągające uwagę, kolorowe, cudowne ilustracje. To tylko kilka powodów, dla których warto zwrócić uwagę na “PrzyTulanki”

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, że pomaganie innym jest kluczową umiejętnością szczęśliwych ludzi. Oto proponuję Wam książeczkę, która pomaga! Pomaga Antosi Stępień wrócić do zdrowia. Tosia od urodzenia choruje na lekooporną padaczkę. Całkowity dochód ze sprzedaży książki “PrzyTulanki” zostanie przekazany na leczenie dziewczynki, tym samym dając jej nadzieję na jedyny ratunek – specjalistyczne leczenie w Niemczech (szczegółowa diagnostyka i rehabilitacja).
podpis

Książeczkę możesz kupić na stronie przytulankidlatosi.pl, tam również dowiecie się więcej o całej akcji oraz o osobach zaangażowanych. Pisarze, poeci i ilustratorzy charytatywnie stworzyli przepiękne dzieło, które nie tylko jest wartościową, pełną humoru i mądrości książką, lecz również namacalnym dowodem na to, że każdy może stać się kawałkiem szczęścia innych ludzi, częścią pięknego przedsięwzięcia, które od najmłodszych lat uczy dzieci, że warto i trzeba pomagać!

2020-06-09T19:03:29+00:00 20 września 2018|