mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

PrzyTulanki czyli niezwykłe opowiadania i wiersze dla dzieci.

Czy wiesz, że możesz stać się częścią pięknej i magicznej książki? Książki, która z pewnością pomoże wrócić do zdrowia chorej na padaczkę lekooporną 10-miesięcznej Tosi, podopiecznej Fundacji Kawałek Nieba. | PrzyTulanki czyli niezwykłe opowiadania i wiersze dla dzieci.

Tosia kocha książki! Z uwagi na to, że jej mama jest redaktorem książeczek dla dzieci, wspólnie zredagowały nie jedną bajkę, gdy Tosia była jeszcze u mamy w brzuszku. Dziś jest szansa, że za sprawą niesamowitej książki Antosia Stępień będzie mogła poddać się leczeniu i wracać do zdrowia!

Opowiadania i wiersze dla dzieci”

Charytatywna książka “PrzTulaki. Opowiadania i wiersze dla dzieci” to projekt, w który zaangażowali się znani autorzy i ilustratorzy oraz przyjaciele z branży wydawniczej. Dochód ze sprzedaży książki zostanie w całości przekazany na rehabilitację i leczenie dziewczynki.

Jedyną barierą w realizacji projektu jest wydruk wszystkich egzemplarzy. I tu każdy może dołączyć swoją cegiełkę i niejako stać się częścią tej cudownej książeczki. Wystarczy, że wejdziecie na https://wspieram.to/przytulanki i dorzucicie się do zbiórki na ten cel. Na tym etapie liczy się każdy grosz! W ramach podziękowania możecie otrzymać drukowany egzemplarz książki, a także inne gadżety! Akcja trwa do 5 lipca.

Uwaga! Aby wesprzeć akcję, należy zarejestrować się w portalu wspieram.to lub zalogować przez konto na Facebooku (jest to bezpłatne i w pełni bezpieczne, wpisujesz tylko dane niezbędne do otrzymania książki). Jeśli akcja zakończy się sukcesem i uda się zebrać wymaganą kwotę, książka zostanie wydrukowana, a Wy otrzymacie nagrodę. Jeśli nie uda się osiągnąć tej sumy, przekazane pieniądze wrócą na Wasze konto.

Jeszcze się wahacie? Oto lista autorów i ilustratorów, którzy włączyli się do akcji: Marcin Pałasz, Izabela Mikrut, Marcin Brykczyński, Iwona Banach, Agnieszka Pruska, Agnieszka Gadzińska, Beata Sarnowska, Piotr Olszówka, Artur Nowicki, Ewa Podleś, Agnieszka Filipowska, Agnieszka Malarczyk, Przemysław Liput, Patrycja Bernacka, Karina Znamirowska, Ilona Brydak. Brzmi znajomo? Jestem pewna, że sporą częścią tych osób spotkaliście przy okazji wieczornych bajek na dobranoc czy wspólnego czytania w wolnej chwili. Mam nadzieję, że wątpliwości zostały rozwiane i od teraz wspólnie trzymamy kciuki za powodzenie akcji! Więcej informacji o Tosi znajdziecie na stronie Fundacji Kawałek Nieba.
podpis

14 czerwca 2018|

Podziel się wpisem ze znajomymi!

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry