mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Prezenty dla dzieci w każdym wieku czyli pogotowie prezentowe

Prezenty dla dzieci.

Niezależnie od tego, czy masz w domu maluszka, przedszkolaka, ucznia, nastolatka zachęcam do spotkania z Kapitanem Nauką. Skorzystaj z proponowanych przez niego propozycji, które przygotował specjalnie z myślą o zbliżającym się Dniu Dziecka!
| Prezenty dla dzieci w każdym wieku.

Prezenty dla dzieci

 

Jestem przekonana, że nie dasz się długo namawiać na produkty, które doskonale łączą zabawę z nauką, są świetnym kompanem w wolnym czasie oraz miłym pretekstem do wspólnych, edukacyjnych przygód. Kapitan Nauka zadbał o rozrywkę dla dzieci w każdym wieku, dlatego proponuję ci:

  • dla tych najmniejszych maluszkówksiążeczki kontrastowe, które mogą towarzyszyć maleństwom od pierwszych chwil życia. Natomiast dla nieco starszych dzieci, w wieku 1-3 lat, idealnym prezentem mogą być tematyczne puzzle z serii “Układanki malucha”, są tu: kształty, znajdź zwierzę, co pasuje. Układanki doskonale sprawdzają się jako materiał do ćwiczenia koordynacji ręka-oko, logicznego myślenia oraz spostrzegawczości.
  • dla przedszkolaków niezastąpione mogą okazać się gry edukacyjne: “Zwierzaki Bystrzaki”, “Polska” i “Zegar”(wiek 5+). Tego typu rozrywka to nie tylko genialny trening spostrzegawczości, ale również źródło wiedzy i nauki. Różnorodne warianty gry gwarantują świetną zabawę, dostosowując się do wieku i intelektualnych możliwości graczy. Dla najmłodszych, którzy lubią poznawać litery i liczby powstała specjalna seria produktów, które z pewnością ułatwią im edukacyjny start. Nie można również zapomnieć o loteryjkach! To gry planszowe dla dzieci w wieku 4+, które polegają na przyporządkowaniu żetonów do plansz i ułożeniu ich w odpowiednich miejscach na dużych obrazkach. Oczywiście w zależności od oczekiwań i predyspozycji graczy, zasady można modyfikować i dopasowywać do okoliczności.
  • uczniowie na pewno docenią materiały do nauki języka angielskiego: “100 pierwszych zdań” i “Świat wokół mnie” (zestawy zawierają książeczkę z ćwiczeniami, karty obrazkowe, płytę CD) oraz specjalną edycję SuperQUIZów czyli zabawę z planszą XXL, książeczką z tematycznymi quizami oraz żetony z obrazkami.
  • nastolatków z pewnością ucieszą Kieszonkowce! To sposób na nudę, który zmieści się w każdej kieszeni. Dzięki różnorodnej tematyce kieszonkowców, można szlifować wiedzę z wielu dziedzin, zapraszać do zabawy znajomych oraz zapewnić sobie rozrywkę nie tylko w szkole, ale również w poczekalni, autobusie, pociągu czy samochodzie.

Przedstawione propozycje to tylko niewielka część kapitalnych możliwości, więc jeżeli jesteś na etapie planowania dziecięcych upominków, szczerze zachęcam do udania się w progi Kapitana Nauki. Gwarantuje, że prezenty dla dzieci okażą się strzałem w dziesiątkę.podpis

 

| wydawnictwo: EDGARD | seria: KAPITAN NAUKA | kategoria: DLA DZIECI |

23 maja 2018|

Podziel się wpisem ze znajomymi!

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry