mamao.pl

| O MNIE

Prezenty dla dzieci w każdym wieku czyli pogotowie prezentowe

Niezależnie od tego, czy masz w domu maluszka, przedszkolaka, ucznia, nastolatka zachęcam do spotkania z Kapitanem Nauką. Skorzystaj z proponowanych przez niego propozycji, które przygotował specjalnie z myślą o zbliżającym się Dniu Dziecka!

Prezenty dla dzieci

Jestem przekonana, że nie dasz się długo namawiać na produkty, które doskonale łączą zabawę z nauką, są świetnym kompanem w wolnym czasie oraz miłym pretekstem do wspólnych, edukacyjnych przygód. Kapitan Nauka zadbał o rozrywkę dla dzieci w każdym wieku, dlatego proponuję ci:

  • dla tych najmniejszych maluszkówksiążeczki kontrastowe, które mogą towarzyszyć maleństwom od pierwszych chwil życia. Natomiast dla nieco starszych dzieci, w wieku 1-3 lat, idealnym prezentem mogą być tematyczne puzzle z serii “Układanki malucha”, są tu: kształty, znajdź zwierzę, co pasuje. Układanki doskonale sprawdzają się jako materiał do ćwiczenia koordynacji ręka-oko, logicznego myślenia oraz spostrzegawczości.
  • dla przedszkolaków niezastąpione mogą okazać się gry edukacyjne: “Zwierzaki Bystrzaki”, “Polska” i “Zegar”(wiek 5+). Tego typu rozrywka to nie tylko genialny trening spostrzegawczości, ale również źródło wiedzy i nauki. Różnorodne warianty gry gwarantują świetną zabawę, dostosowując się do wieku i intelektualnych możliwości graczy. Dla najmłodszych, którzy lubią poznawać litery i liczby powstała specjalna seria produktów, które z pewnością ułatwią im edukacyjny start. Nie można również zapomnieć o loteryjkach! To gry planszowe dla dzieci w wieku 4+, które polegają na przyporządkowaniu żetonów do plansz i ułożeniu ich w odpowiednich miejscach na dużych obrazkach. Oczywiście w zależności od oczekiwań i predyspozycji graczy, zasady można modyfikować i dopasowywać do okoliczności.
  • uczniowie na pewno docenią materiały do nauki języka angielskiego: “100 pierwszych zdań” i “Świat wokół mnie” (zestawy zawierają książeczkę z ćwiczeniami, karty obrazkowe, płytę CD) oraz specjalną edycję SuperQUIZów czyli zabawę z planszą XXL, książeczką z tematycznymi quizami oraz żetony z obrazkami.
  • nastolatków z pewnością ucieszą Kieszonkowce! To sposób na nudę, który zmieści się w każdej kieszeni. Dzięki różnorodnej tematyce kieszonkowców, można szlifować wiedzę z wielu dziedzin, zapraszać do zabawy znajomych oraz zapewnić sobie rozrywkę nie tylko w szkole, ale również w poczekalni, autobusie, pociągu czy samochodzie.

Kapitan Nauka serwuje każdemu dziecku niezapomnianą przygodę. Przedstawione propozycje to tylko niewielka część jego możliwości, więc jeżeli jesteś na etapie planowania dziecięcych upominków, szczerze zachęcam do udania się w jego progi. Gwarantuje, że prezenty okażą się strzałem w dziesiątkę.podpis

2020-06-12T21:30:04+00:0023 maja 2018|

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Go to Top