mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Prezent dla mamy czyli kilka pomysłów z okazji Dnia Matki.

Kolejny maj… kolejna wiosna i… kolejny Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami! Uwielbiam ten miesiąc, gdy po zimowej bezczynności, cała przyroda budzi się do życia i z dnia na dzień widać jak wszystko ożywa, nabiera kolorów i staje się takie… NOWE! Wraz z nadejściem wiosny, nieśmiało pojawia się pytanie “Prezent dla mamy? Gdzie? Co?”, bo przecież końcówka maja wszystkim kojarzy się z tym pięknym dniem… DNIEM MATKI!

 

Przedstawiam Wam kilka niebanalnych, ciekawych i niejednokrotnie praktycznych pomysłów na prezent dla mamy:

1. Dla mam, które lubią pichcić i spędzać sporo czasu w kuchni polecam oryginalne zestawy SUPER MAMA oraz TU RZĄDZI MAMA. Osobiście przyznaję, że zdarza mi się spędzać miło czas w kuchni, zwłaszcza przy porannej kawie. Jednak nie jestem fanatyczką gotowania czy pieczenia, choć czasami lubię zaskoczyć domowników jakimś nieoczekiwanym i nowym daniem. Czy to zaskoczenie wywołuje aplauz? Nie zawsze.

 

prezent dla mamy

 

2. Ramki stworzone specjalnie z myślą o mamach: NAJLEPSZA MAMA NA CAŁYM ŚWIECIE, MAMA, ONA ZAWSZE MNIE KOCHA to moje ulubione prezenty, nieważne ile bym ich otrzymała, zawsze znalazłabym idealne do umieszczenia tam zdjęcie.

prezent dla mamy, Dzień Matki

 

3. HA! Wracając do wspomnianej wcześniej porannej kawy (która w moim mniemaniu jest nieodłączną towarzyszką większości matek), dobrze dobrany kubek, od samego rana do późnego, może wieczora poprawiać nastrój, gdy jest nim: KUBEK CUDOWNEJ MAMY, ZASKAKUJĄCY KUBECZEK, KUBEK “Z CZEGO SKŁADA SIĘ SUPER MAMA”

prezent dla mamy, Dzień Matki

lub filiżanka ODJAZDOWEJ lub WYSTRZAŁOWEJ mamy.

prezent dla mamy, Dzień Matki

4. PODUCHA! Dla osoby, która wiecznie czuje się niewyspana, taka poducha może okazać się idealnym upominkiem i nadzieją, że może kiedyś, te godziny niedosnu zostaną nadrobione :) Natomiast skarbonka FUNDUSZ MAMY, jest świetną okazją do uzbierania paru groszy na spełnienie kilku marzeń!

prezent dla mamy, Dzień Matki

5. Statuetka jest świetnym prezentem nie tylko na Dzień Matki ale także na święta, urodziny, imieniny lub inne okolicznościowe wydarzenia. Jestem pewna, że zarówno statuetka ZA ROLĘ NAJLEPSZEJ MAMY jak i DLA MAMY, zyska uznanie nowej właścicielki.

 

prezent dla mamy, Dzień Matki

 

Wybraliście już prezent dla mamy? A może Wasze pociechy podpytywały co chcecie dostać? Mój starszak, za sprawą przedszkolnych przygotowywań z okazji Dnia Matki, porusza ten temat codziennie, wymyślając przeróżne hipotezy na temat moich domniemanych oczekiwań.

 

P.S. Mam nadzieję, że podoba się Wam nowy wygląd strony i wybaczycie mi drobne niedociągnięcia, nad którymi wciąż intensywnie pracuję, gdy tylko złapię wolną chwilę.

____
KATEGORIA: zakupy

Podziel się wpisem ze znajomymi!

O AUTORCE:

Mama o książkach.

Cześć, mam na imię Magda i mieszkam w niewielkiej górskiej miejscowości na południu Polski. Mój blog powstał prawie 10 lat temu, gdy pod wpływem chwili stworzyłam pierwszy wpis na temat przeczytanej dzieciom książki – stąd słowo „mama” w nazwie witryny. [więcej...]

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry