mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Prezent dla babci i dziadka – 6 ciekawych i oryginalnych pomysłów.

Skoro Nowy Rok tuż za nami to jedno z najbardziej ulubionych, dziecięcych świąt tuż przed nami – DZIEŃ BABCI I DZIADKA.
Jaki prezent dla babci i dziadka będzie idealny w tym roku? Oto kilka niebanalnych i ciekawych propozycji:

 

prezent dla babci i dziadka

 

W dniu swojego święta zarówno najcudowniejsza babcia jak i kochany dziadzio zasługują na wielkie wyróżnienie! Za swoją niepowtarzalność, dobroć, wielkie serce i niekończące się połacie zrozumienia.  STATUETKA DLA BABCI oraz STATUETKA DLA DZIADKA, są świetnym pomysłem na uhonorowanie dziadków czymś naprawdę wyjątkowym.

 

prezent dla babci i dziadka

 

Kawka czy herbata będzie zupełnie inaczej smakowała z takiego kubka! Jeżeli dorzucimy do tego rozbrajający uśmiech wnuczków i bezcenną laurkę to taki zestaw stworzy niezapomniany upominek! KUBEK DLA BABCI oraz KUBEK DLA SUPER DZIADKA są świetnym i niezwykle praktycznym pomysłem na prezent.

 

prezent dla babci i dziadka

 

Jeżeli babcia lubi kucharzyć to dziadziuś na pewno jej pomaga! Humorystyczne fartuchy są świetnym i bardzo oryginalnym dodatkiem do kuchennych zajęć. Jestem przekonana, że w niejednej rodzinie znajdzie się NAJLEPSZA BABCIA POD SŁOŃCEM i NAJLEPSZY DZIADEK NA ŚWIECIE!

 

prezent dla babci i dziadka

 

Nigdy nie jest za późno na oszczędzanie dlatego KASA BABCI NA DROBNE WYDATKI czy KASA BABCI I DZIADKA mogą stać się trafionym pomysłem dla najbliższych, którzy już od dawna myśleli o wyjątkowych wakacjach czy wymarzonych zakupach.

 

prezent dla babci dziadka

 

Bardzo oryginalnym oraz praktycznym prezentem może się okazać ETUI NA OKULARY dla najlepszego dziadka pod słońcem oraz RĘKAWICE KUCHENNE, w których rządzi babcia.

 

prezent dla babci i dziadka

 

Jeżeli babcia i dziadziuś lubią wspólne prezenty to nie ma nic bardziej przytulnego jak PODUSIA KOCHANEJ BABCI I KOCHANEGO DZIADKA oraz nic bardziej oczywistego, jeżeli chodzi o wyjątkowość najbliższych, jak OSKAR ZA ROLĘ NAJLEPSZYCH DZIADKÓW.

 

Przyznaję że, każdego roku miałam dylemat pt. Co kupić? Jednak od jakiegoś czasu znacznie ułatwiłam sobie zadanie, obserwując upodobania najbliższych oraz delikatnie wypytując o upominkowe preferencje. Mam nadzieję, że najdziecie wśród propozycji coś ciekawego, inspirującego, praktycznego a może idealnego.

____
KATEGORIA: zakupy

Podziel się wpisem ze znajomymi!

O AUTORCE:

Mama o książkach.

Cześć, mam na imię Magda i mieszkam w niewielkiej górskiej miejscowości na południu Polski. Mój blog powstał prawie 10 lat temu, gdy pod wpływem chwili stworzyłam pierwszy wpis na temat przeczytanej dzieciom książki – stąd słowo „mama” w nazwie witryny. [więcej...]

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry