Prezent dla chłopaka, męża, partnera, taty, dziadka, brata? Żaden problem!

Kiedyś znalezienie odpowiedniego prezentu dla panów z okazji ich święta było dużo trudniejsze, żmudniejsze i czasochłonne. Dziś przedstawię kilka pomysłów, które na pewno przydadzą się Wam przed 30 września czyli przed “DNIEM CHŁOPAKA”…

Najpewniejszą drogą wyboru odpowiedniego prezentu jest podążanie według zainteresowań solenizanta. Tak wybrane podarunki są z reguły strzałem w dziesiątkę, dlatego idąc tym tropem, poniżej przedstawiam Wam ciekawą ściągę:

1. Dla miłośników fotografii: prezent dla chłopaka

Niezwykle praktyczny, modny i wielofunkcyjny kubek w kształcie obiektywu. Nie tylko wypijesz z niego aromatyczną kawę czy herbatę ale również może posłużyć jako przybornik, w którym umieścisz długopisy, ołówki i inne pisadła, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Ponadto, kubek sprawdza się rewelacyjnie w podróży a jego pokrywka zmieści idealną ilość słodkich przysmaków.
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami produktów:
kubek ciemny
kubek jasny

2. Dla fanów piłki nożnej: prezent dla chłopaka

Bardzo oryginalny HUB USB, który idealnie sprawdza się jako prezent dla dużych oraz dla tych trochę młodszych panów. Prawdziwa gratka dla miłośników piłki nożnej, którzy lubią pamiętać o swoim sportowym obliczu nawet podczas pracy w biurze. Więcej info na temat produktu znajdziecie TUTAJ.

3. Dla tych, którzy za mało czasu spędzają w kuchni: prezent dla chłopaka

Moim zdaniem, absolutnie rewelacyjny produkt, który wychodzi na przeciw wszystkim paniom, które ubolewają nad znikomą obecnością swoich mężczyzn w kuchni. Może takie kuchenne wdzianko będzie dobrą motywacją do częstszego przekraczania kuchennego progu.
Więcej na temat fartuchów znajdziecie tu:
UWAGA FACET W KUCHNI
I’m sexy and i know it!

4. Dla fascynatów pirotechniki: prezent dla chłopaka

Z tym kubkiem każdy facet zrobi BOMBOWE wrażenie nawet przy porannej kawie 🙂 Bardzo oryginalny, ciekawy i niezwykle nietypowy wśród kubków. Więcej szczegółów TU

5. Dla tych, którzy najchętniej zamieszkaliby w samochodzie: prezent dla chłopaka

Idealny gadżet dla fanów samochodów! Gadżet który genialnie pasuje do wnętrza każdego aura. Jestem pewna, że kawa z takiego kubka smakuje BARDZO MOTORYZACYJNIE! Więciej o produkcie przeczytacie TU.

6. Dla smakoszy piwa.prezent dla chłopaka

Lodowy kufel na pewno spodobałby się niejednemu piwoszowi, gdyż dzięki odpowiedniej budowie i technice użytkowania, piwo pozostaje zimne przez bardzo długi czas!

A jakie są Wasze pomysły na prezent dla chłopaka? Celebrujecie takie wydarzenia? A może macie już wybrane prezenty z tej okazji? Mój zakup jest już gotowy i tylko czeka na odpowiednią chwilę, kto zgadnie który z powyższych produktów sprezentuję naszemu tatusiowi????

2018-08-28T18:49:19+00:00 17 września 2014|