mamao.pl

| O MNIE

O MNIE.2020-12-29T22:38:34+00:00

Witaj!
Nazywam się Magda i mieszkam w niewielkiej miejscowości na południu Polski.
Wykreowanie własnej, blogowej ścieżki zajęło mi kilka lat. Począwszy od sportu, bo przecież wszystko zaczęło się ponad 7 lat temu od biegania, poprzez dziecięce tematy, kulinaria, aż po modę i urodę. Dziś z całą stanowczością stwierdzam, że w książkach odnalazłam swoją przystań. Literatura nie tylko motywuje mnie do bycia lepszą autorką owej strony, ale przede wszystkim, obdarowuje bezcenną wiedzą. Wiem, że w książkach znajdę wszystko! Odprężenie i zapomnienie, gdy obowiązki przerastają moje siły, odpowiedzi na trudne rodzicielskie pytania czy kupę śmiechu w towarzystwie dzieciaków.

Jakie książki lubię i jakich poszukuję.
Najbardziej cenię sobie opowieści, które budzą emocje. Książki, wywołujące zachwyt, radość, zazdrość, strach, złość, współczucie. Książki ściskające swą fabułą zarówno za gardło jak i serce czy duszę. Historie, wydobywające ze mnie wszystkie, nawet te najgłębiej ukryte pokłady ciekawości, i karmiące ją ciągle nowymi, smakowitymi kęsami swojej treści, coraz szybciej, do końca, do zaskakującego zakończenia. To są moi faworyci i tak naprawdę, gatunek literacki nie ma tu większego znaczenia, bo kluczem jest treść, sposób jej przekazywania i pomysł na całą fabułę.

Znasz takie książki? Piszesz? Wydajesz? Chętnie poznam tytuły i sama przetestuję ich ładunek emocjonalny.
Zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@mamao.pl
Pozdrawiam ciepło! 🙂
Magda

NAJNOWSZE WPISY

  • Anna Dan "Solo"

Anna Dan “Solo”

To elektryzująca tajemnicą opowieść o trudnych wyborach. Zaskakująca temperamentem historia ze zbójnickim rumieńcem. Pulsująca uczuciem relacja między intrygującymi bohaterami. Krogulec, wrona i trznadel to trio, które musisz poznać, bo gdy pogrzebana i mroczna trauma z przeszłości dogania twardo ułożoną teraźniejszość, wynik starcia jest nieprzewidywalny.

  • Karen Swan

Karen Swan “Miłość u Tiffany’ego”

"Nowy początek, nowa ty? (...) Spędzę cztery miesiące w każdym mieście. Więc jestem tu aż do Nowego Roku. Potem lecę do Paryża, do Anouk. A na koniec przenoszę się do Londynu, żeby spędzić lato z Suzy."

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Go to Top