mamao.pl

|  O MNIE 

O MNIE.2022-01-01T22:41:22+00:00

mamao.pl

Witaj na mamao.pl !

Nazywam się Magda i jestem autorką bloga „Mama o książkach”.

Wykreowanie własnej, blogowej ścieżki zajęło mi kilka lat. Począwszy od sportu, bo przecież wszystko zaczęło się ponad 9 lat temu od biegania, poprzez dziecięce tematy, kulinaria, aż po modę i urodę. Dziś z całą stanowczością stwierdzam, że w książkach odnalazłam swoją przystań. Literatura nie tylko motywuje mnie do bycia lepszą autorką owej strony, ale przede wszystkim, obdarowuje bezcenną wiedzą. Wiem, że w książkach znajdę wszystko! Odprężenie i zapomnienie, gdy obowiązki przerastają moje siły, odpowiedzi na trudne rodzicielskie pytania czy kupę śmiechu w towarzystwie dzieciaków.

Po jakie książki sięgam, jakich poszukuję i recenzuję na mamao.pl ?
Najbardziej cenię sobie opowieści, które budzą emocje.
Książki, wywołujące zachwyt, radość, zazdrość, strach, złość, współczucie…
Tytuły, ściskające fabułą gardło, rozrywające serce, opanowujące duszę.
Historie, wydobywające ze mnie wszystkie, nawet te najgłębiej ukryte pokłady ciekawości, karmiące ją ciągle nowymi, smakowitymi kęsami swojej treści, coraz szybciej, do końca, do zaskakującego zakończenia.
To są moi faworyci i tak naprawdę, gatunek literacki nie ma tu większego znaczenia, bo kluczem jest cała opowieść, sposób jej przekazywania i pomysł na fabułę.

Zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@mamao.pl

Pozdrawiam ciepło,
Magda

mamao.pl

NAJNOWSZE WPISY

  • Powrót zabójców smoków

„Powrót zabójców smoków. Smocza Straż” Brandon Mull

„Smocza straż” to nic innego jak fantastyczna Przygoda przez duże „P”, taka w której od początku do końca jest się całym sercem i umysłem. Dla takich wrażeń warto odłożyć na później wszystkie inne czytelnicze plany i dać się porwać magii Baśnioboru.

  • Zapomniana wojowniczka

„Zapomniana Wojowniczka” Erin Hunter

„Zapomniana Wojowniczka” to już 23 książka z uniwersum „Wojowników” i jednocześnie piąty, a zarazem przedostatni tom cyklu „Omen gwiazd”. Trudno w to uwierzyć, ale za każdym razem podchodzę do tej opowieści z taką samą ciekawością.

  • „Glatz” Tomasz Duszyński

„Glatz” Tomasz Duszyński

Tak dużo słuchałam ostatnio kryminałów i thrillerów, że zaczęłam dostrzegać zasadnicze różnice między historiami, które zupełnie nie robią na mnie wrażenia, a opowieściami, w których zatracam się bez reszty…

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry