Co czytać i czego słuchać w maju? Posłuchajcie nowego odcinka podcastu, czyli mojego książkowo–audiobookowego podsuwowania minionego miesiąca. W prawie półgodzinnej audycji opowiem Wam o przeczytanych oraz posłuchanych ostatnio tytułach.

Dodatkowo w podcaście usłyszycie również o książkach, które czytam – lub słucham – teraz, oraz na jakie premiery mam oko w maju. Dzięki rozdziałom możecie posłuchać mojej opinii o konkretnych tytułach – podaję dokładny czas (minutę i sekundę nagrania), w której mówię o danej książce lub audiobooku.
Zapraszam na literacki przegląd minionego miesiąca! Mam nadzieję, że znajdziecie tu kilka ciekawych tytułów, z którymi będziecie chcieli spędzić te coraz cieplejsze, wiosenne wieczory. W ubiegłym miesiącu przeczytałam jedną książkę i posłuchałam dziewięciu audiobooków, a dokładną listę autorów, autorek oraz tytuły znajdziecie poniżej.
Co czytać i czego słuchać w maju? Posłuchajcie nowego odcinka podcastu, czyli mojego książkowo–audiobookowego podsuwowania minionego miesiąca. W prawie półgodzinnej audycji opowiem Wam o przeczytanych oraz posłuchanych ostatnio tytułach.
Dodatkowo w podcaście usłyszycie również o książkach, które czytam – lub słucham – teraz, oraz na jakie premiery mam oko w maju. Dzięki rozdziałom możecie również posłuchać mojej opinii o konkretnych tytułach, podaję też jest dokładny czas (minutę i sekundę nagrania), w której mówię o danej książce lub audiobooku. Zapraszam na literacki przegląd minionego miesiąca! Mam nadzieję, że znajdziecie tu kilka ciekawych tytułów, z którymi będziecie chcieli spędzić te coraz cieplejsze, wiosenne wieczory. W ubiegłym miesiącu przeczytałam jedną książkę i posłuchałam dziewięciu audiobooków, a dokładną listę autorów, autorek oraz tytuły znajdziecie poniżej. AUDIOBOOKI:- „Uraz”, II tom cyklu „Kozak i Wolf”, autor: Wojciech Wolnicki, wydawnictwo: Dolnośląskie, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Maciej Więckowski | Słuchaj: 2 min. 08 sek. audycji.
- „Pustka”, autorka: Agnieszka Peszek, wydawnictwo: Labreto, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Wojciech Żołądkowicz | S: 3’54”
- „Nie wywołuj wilka z lasu”, VII tom cyklu „Jana Berzelius”, autorka: Emelie Schepp, przekład: Anna Kicka, wydawnictwo: Sonia Draga, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Małgorzata lewińska | S: 5’29”.
- „Chłód”, autorka: Weronika Mathia, wydawnictwo: Czwarta Strona, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 7’45”.
- „Świadek numer 8”, 8 tom cyklu „Eddie Flynn”, autor: Steve Cavanagh, przekład Jan Kraśko, wydawnictwo: Albatros, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Janusz Zadura | S: 9’19”.
- „Zdarzyło się w Bagiennym Lesie”, autorka: Małgorzata Rogala, wydawnictwo: Skarpa Warszawska, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Paulina Holtz | S: 11’05”.
- „Zły kadr”, autor: K. Gawron, wydawnictwo: Otwarte, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Wojciech Żołądkowicz | S: 12’56”.
- „Spadek po mojemu”, autor: Mieczysław Gorzka, wydawnictwo: Skarpa Warszawska, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 15’26”.
- „Król popiołów”, autor: S. A. Cosby, wydawnictwo: Filia, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 17’04”. KSIĄŻKA:
- „Obdarowana”, autorka: Suzumi Suzuki, wydawnictwo: Bo.wiem. Tytuł recenzji na blogu: „Blizny” | S: 19’57” CO CZYTAM, CZEGO SUCHAM: Teraz słucham audiobooka „Złe decyzje”, jest to drugi tom cyklu „Czarny Lód”, czyli drugi tom cyklu Czarny Lód Yrsy Sigurðardóttir (Sonia Draga). W planach mam również kontynuację cyklu „Zaleca się kota” Shō Ishidy, czyli tytuł „Kot pierwszego kontaktu”. Teraz czytam – a właście to kończę – reportaż „Dzikie kakao. Wyprawa do źródeł czekolady”, autorstwa Rowana Jacobsena, potem chcę sięgnąć po książkę „Ewangelia według Orli” autorstwa Eoghana Wallsa oraz książkę „W” Igora Štiksa. Natomiast wyczekiwane przeze mnie kwietniowe premiery to: „Krew nie woda” J.D. Kirka, „Dobra Samarytanka” Johna Marrsa oraz „Zamknięte w lodzie” Izy Janiszewskiej. Serdecznie zapraszam do słuchania również poprzednich odcinków podcastu, może w nich również znajdziecie odpowiedź na pytanie: Co czytać i czego słuchać w maju? Liczę, że zainteresuje Was twórczość wspomnianych w podcaście autorów, autorek, a może usłyszycie tu nazwiska, których jeszcze nie znacie. Zapraszam do komentowania, lajkowania, udostępniania! Jeżeli chcecie coś dodać, o coś zapytać, podyskutować – piszcie śmiało. Na koniec dodam jeszcze, że poprzednie odcinki comiesięcznych podcastów są dostępne do posłuchania TUTAJ. Gorąco zachęcam Was również do wspierania mojej twórczości przez Patronite lub do kupowania symbolicznej kawy.
Co czytać i czego słuchać w maju? Posłuchajcie nowego odcinka podcastu, czyli mojego książkowo–audiobookowego podsuwowania minionego miesiąca. W prawie półgodzinnej audycji opowiem Wam o przeczytanych oraz posłuchanych ostatnio tytułach.

Dodatkowo w podcaście usłyszycie również o książkach, które czytam – lub słucham – teraz, oraz na jakie premiery mam oko w maju. Dzięki rozdziałom możecie posłuchać mojej opinii o konkretnych tytułach – podaję dokładny czas (minutę i sekundę nagrania), w której mówię o danej książce lub audiobooku.
Zapraszam na literacki przegląd minionego miesiąca! Mam nadzieję, że znajdziecie tu kilka ciekawych tytułów, z którymi będziecie chcieli spędzić te coraz cieplejsze, wiosenne wieczory. W ubiegłym miesiącu przeczytałam jedną książkę i posłuchałam dziewięciu audiobooków, a dokładną listę autorów, autorek oraz tytuły znajdziecie poniżej.
Co czytać i czego słuchać w maju? Posłuchajcie nowego odcinka podcastu, czyli mojego książkowo–audiobookowego podsuwowania minionego miesiąca. W prawie półgodzinnej audycji opowiem Wam o przeczytanych oraz posłuchanych ostatnio tytułach.
Dodatkowo w podcaście usłyszycie również o książkach, które czytam – lub słucham – teraz, oraz na jakie premiery mam oko w maju. Dzięki rozdziałom możecie również posłuchać mojej opinii o konkretnych tytułach, podaję też jest dokładny czas (minutę i sekundę nagrania), w której mówię o danej książce lub audiobooku. Zapraszam na literacki przegląd minionego miesiąca! Mam nadzieję, że znajdziecie tu kilka ciekawych tytułów, z którymi będziecie chcieli spędzić te coraz cieplejsze, wiosenne wieczory. W ubiegłym miesiącu przeczytałam jedną książkę i posłuchałam dziewięciu audiobooków, a dokładną listę autorów, autorek oraz tytuły znajdziecie poniżej. AUDIOBOOKI:- „Uraz”, II tom cyklu „Kozak i Wolf”, autor: Wojciech Wolnicki, wydawnictwo: Dolnośląskie, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Maciej Więckowski | Słuchaj: 2 min. 08 sek. audycji.
- „Pustka”, autorka: Agnieszka Peszek, wydawnictwo: Labreto, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Wojciech Żołądkowicz | S: 3’54”
- „Nie wywołuj wilka z lasu”, VII tom cyklu „Jana Berzelius”, autorka: Emelie Schepp, przekład: Anna Kicka, wydawnictwo: Sonia Draga, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Małgorzata lewińska | S: 5’29”.
- „Chłód”, autorka: Weronika Mathia, wydawnictwo: Czwarta Strona, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 7’45”.
- „Świadek numer 8”, 8 tom cyklu „Eddie Flynn”, autor: Steve Cavanagh, przekład Jan Kraśko, wydawnictwo: Albatros, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Janusz Zadura | S: 9’19”.
- „Zdarzyło się w Bagiennym Lesie”, autorka: Małgorzata Rogala, wydawnictwo: Skarpa Warszawska, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Paulina Holtz | S: 11’05”.
- „Zły kadr”, autor: K. Gawron, wydawnictwo: Otwarte, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Wojciech Żołądkowicz | S: 12’56”.
- „Spadek po mojemu”, autor: Mieczysław Gorzka, wydawnictwo: Skarpa Warszawska, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 15’26”.
- „Król popiołów”, autor: S. A. Cosby, wydawnictwo: Filia, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 17’04”. KSIĄŻKA:
- „Obdarowana”, autorka: Suzumi Suzuki, wydawnictwo: Bo.wiem. Tytuł recenzji na blogu: „Blizny” | S: 19’57” CO CZYTAM, CZEGO SUCHAM: Teraz słucham audiobooka „Złe decyzje”, jest to drugi tom cyklu „Czarny Lód”, czyli drugi tom cyklu Czarny Lód Yrsy Sigurðardóttir (Sonia Draga). W planach mam również kontynuację cyklu „Zaleca się kota” Shō Ishidy, czyli tytuł „Kot pierwszego kontaktu”. Teraz czytam – a właście to kończę – reportaż „Dzikie kakao. Wyprawa do źródeł czekolady”, autorstwa Rowana Jacobsena, potem chcę sięgnąć po książkę „Ewangelia według Orli” autorstwa Eoghana Wallsa oraz książkę „W” Igora Štiksa. Natomiast wyczekiwane przeze mnie kwietniowe premiery to: „Krew nie woda” J.D. Kirka, „Dobra Samarytanka” Johna Marrsa oraz „Zamknięte w lodzie” Izy Janiszewskiej. Serdecznie zapraszam do słuchania również poprzednich odcinków podcastu, może w nich również znajdziecie odpowiedź na pytanie: Co czytać i czego słuchać w maju? Liczę, że zainteresuje Was twórczość wspomnianych w podcaście autorów, autorek, a może usłyszycie tu nazwiska, których jeszcze nie znacie. Zapraszam do komentowania, lajkowania, udostępniania! Jeżeli chcecie coś dodać, o coś zapytać, podyskutować – piszcie śmiało. Na koniec dodam jeszcze, że poprzednie odcinki comiesięcznych podcastów są dostępne do posłuchania TUTAJ. Gorąco zachęcam Was również do wspierania mojej twórczości przez Patronite lub do kupowania symbolicznej kawy.
Co czytać i czego słuchać w maju? Posłuchajcie nowego odcinka podcastu, czyli mojego książkowo–audiobookowego podsuwowania minionego miesiąca. W prawie półgodzinnej audycji opowiem Wam o przeczytanych oraz posłuchanych ostatnio tytułach.

Dodatkowo w podcaście usłyszycie również o książkach, które czytam – lub słucham – teraz, oraz na jakie premiery mam oko w maju. Dzięki rozdziałom możecie posłuchać mojej opinii o konkretnych tytułach – podaję dokładny czas (minutę i sekundę nagrania), w której mówię o danej książce lub audiobooku.
Zapraszam na literacki przegląd minionego miesiąca! Mam nadzieję, że znajdziecie tu kilka ciekawych tytułów, z którymi będziecie chcieli spędzić te coraz cieplejsze, wiosenne wieczory. W ubiegłym miesiącu przeczytałam jedną książkę i posłuchałam dziewięciu audiobooków, a dokładną listę autorów, autorek oraz tytuły znajdziecie poniżej.
Co czytać i czego słuchać w maju? Posłuchajcie nowego odcinka podcastu, czyli mojego książkowo–audiobookowego podsuwowania minionego miesiąca. W prawie półgodzinnej audycji opowiem Wam o przeczytanych oraz posłuchanych ostatnio tytułach.
Dodatkowo w podcaście usłyszycie również o książkach, które czytam – lub słucham – teraz, oraz na jakie premiery mam oko w maju. Dzięki rozdziałom możecie również posłuchać mojej opinii o konkretnych tytułach, podaję też jest dokładny czas (minutę i sekundę nagrania), w której mówię o danej książce lub audiobooku. Zapraszam na literacki przegląd minionego miesiąca! Mam nadzieję, że znajdziecie tu kilka ciekawych tytułów, z którymi będziecie chcieli spędzić te coraz cieplejsze, wiosenne wieczory. W ubiegłym miesiącu przeczytałam jedną książkę i posłuchałam dziewięciu audiobooków, a dokładną listę autorów, autorek oraz tytuły znajdziecie poniżej. AUDIOBOOKI:- „Uraz”, II tom cyklu „Kozak i Wolf”, autor: Wojciech Wolnicki, wydawnictwo: Dolnośląskie, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Maciej Więckowski | Słuchaj: 2 min. 08 sek. audycji.
- „Pustka”, autorka: Agnieszka Peszek, wydawnictwo: Labreto, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Wojciech Żołądkowicz | S: 3’54”
- „Nie wywołuj wilka z lasu”, VII tom cyklu „Jana Berzelius”, autorka: Emelie Schepp, przekład: Anna Kicka, wydawnictwo: Sonia Draga, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Małgorzata lewińska | S: 5’29”.
- „Chłód”, autorka: Weronika Mathia, wydawnictwo: Czwarta Strona, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 7’45”.
- „Świadek numer 8”, 8 tom cyklu „Eddie Flynn”, autor: Steve Cavanagh, przekład Jan Kraśko, wydawnictwo: Albatros, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Janusz Zadura | S: 9’19”.
- „Zdarzyło się w Bagiennym Lesie”, autorka: Małgorzata Rogala, wydawnictwo: Skarpa Warszawska, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Paulina Holtz | S: 11’05”.
- „Zły kadr”, autor: K. Gawron, wydawnictwo: Otwarte, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Wojciech Żołądkowicz | S: 12’56”.
- „Spadek po mojemu”, autor: Mieczysław Gorzka, wydawnictwo: Skarpa Warszawska, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 15’26”.
- „Król popiołów”, autor: S. A. Cosby, wydawnictwo: Filia, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 17’04”. KSIĄŻKA:
- „Obdarowana”, autorka: Suzumi Suzuki, wydawnictwo: Bo.wiem. Tytuł recenzji na blogu: „Blizny” | S: 19’57” CO CZYTAM, CZEGO SUCHAM: Teraz słucham audiobooka „Złe decyzje”, jest to drugi tom cyklu „Czarny Lód”, czyli drugi tom cyklu Czarny Lód Yrsy Sigurðardóttir (Sonia Draga). W planach mam również kontynuację cyklu „Zaleca się kota” Shō Ishidy, czyli tytuł „Kot pierwszego kontaktu”. Teraz czytam – a właście to kończę – reportaż „Dzikie kakao. Wyprawa do źródeł czekolady”, autorstwa Rowana Jacobsena, potem chcę sięgnąć po książkę „Ewangelia według Orli” autorstwa Eoghana Wallsa oraz książkę „W” Igora Štiksa. Natomiast wyczekiwane przeze mnie kwietniowe premiery to: „Krew nie woda” J.D. Kirka, „Dobra Samarytanka” Johna Marrsa oraz „Zamknięte w lodzie” Izy Janiszewskiej. Serdecznie zapraszam do słuchania również poprzednich odcinków podcastu, może w nich również znajdziecie odpowiedź na pytanie: Co czytać i czego słuchać w maju? Liczę, że zainteresuje Was twórczość wspomnianych w podcaście autorów, autorek, a może usłyszycie tu nazwiska, których jeszcze nie znacie. Zapraszam do komentowania, lajkowania, udostępniania! Jeżeli chcecie coś dodać, o coś zapytać, podyskutować – piszcie śmiało. Na koniec dodam jeszcze, że poprzednie odcinki comiesięcznych podcastów są dostępne do posłuchania TUTAJ. Gorąco zachęcam Was również do wspierania mojej twórczości przez Patronite lub do kupowania symbolicznej kawy.
SŁUCHAJ PODCASTU
KSIĄŻKA:
- „Obdarowana”, autorka: Suzumi Suzuki, wydawnictwo: Bo.wiem. Tytuł recenzji na blogu: „Blizny” | Słuchaj: 19 min. 57sek.
AUDIOBOOKI:
- „Uraz”, II tom cyklu „Kozak i Wolf”, autor: Wojciech Wolnicki, wydawnictwo: Dolnośląskie, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Maciej Więckowski | S: 2'08" audycji.
- „Pustka”, autorka: Agnieszka Peszek, wydawnictwo: Labreto, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Wojciech Żołądkowicz | S: 3’54”
- „Nie wywołuj wilka z lasu”, VII tom cyklu „Jana Berzelius”, autorka: Emelie Schepp, przekład: Anna Kicka, wydawnictwo: Sonia Draga, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Małgorzata lewińska | S: 5’29”.
- „Chłód”, autorka: Weronika Mathia, wydawnictwo: Czwarta Strona, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 7’45”.
- „Świadek numer 8”, 8 tom cyklu „Eddie Flynn”, autor: Steve Cavanagh, przekład Jan Kraśko, wydawnictwo: Albatros, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Janusz Zadura | S: 9’19”.
- „Zdarzyło się w Bagiennym Lesie”, autorka: Małgorzata Rogala, wydawnictwo: Skarpa Warszawska, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Paulina Holtz | S: 11’05”.
- „Zły kadr”, autor: K. Gawron, wydawnictwo: Otwarte, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Wojciech Żołądkowicz | S: 12’56”.
- „Spadek po mojemu”, autor: Mieczysław Gorzka, wydawnictwo: Skarpa Warszawska, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 15’26”.
- „Król popiołów”, autor: S. A. Cosby, wydawnictwo: Filia, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 17’04”.
SŁUCHAJ PODCASTU
KSIĄŻKA:
- „Obdarowana”, autorka: Suzumi Suzuki, wydawnictwo: Bo.wiem. Tytuł recenzji na blogu: „Blizny” | Słuchaj: 19 min. 57sek.
AUDIOBOOKI:
- „Uraz”, II tom cyklu „Kozak i Wolf”, autor: Wojciech Wolnicki, wydawnictwo: Dolnośląskie, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Maciej Więckowski | S: 2'08" audycji.
- „Pustka”, autorka: Agnieszka Peszek, wydawnictwo: Labreto, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Wojciech Żołądkowicz | S: 3’54”
- „Nie wywołuj wilka z lasu”, VII tom cyklu „Jana Berzelius”, autorka: Emelie Schepp, przekład: Anna Kicka, wydawnictwo: Sonia Draga, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Małgorzata lewińska | S: 5’29”.
- „Chłód”, autorka: Weronika Mathia, wydawnictwo: Czwarta Strona, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 7’45”.
- „Świadek numer 8”, 8 tom cyklu „Eddie Flynn”, autor: Steve Cavanagh, przekład Jan Kraśko, wydawnictwo: Albatros, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Janusz Zadura | S: 9’19”.
- „Zdarzyło się w Bagiennym Lesie”, autorka: Małgorzata Rogala, wydawnictwo: Skarpa Warszawska, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Paulina Holtz | S: 11’05”.
- „Zły kadr”, autor: K. Gawron, wydawnictwo: Otwarte, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Wojciech Żołądkowicz | S: 12’56”.
- „Spadek po mojemu”, autor: Mieczysław Gorzka, wydawnictwo: Skarpa Warszawska, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 15’26”.
- „Król popiołów”, autor: S. A. Cosby, wydawnictwo: Filia, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 17’04”.
SŁUCHAJ PODCASTU
KSIĄŻKA:
- „Obdarowana”, autorka: Suzumi Suzuki, wydawnictwo: Bo.wiem. Tytuł recenzji na blogu: „Blizny” | Słuchaj: 19 min. 57sek.
AUDIOBOOKI:
- „Uraz”, II tom cyklu „Kozak i Wolf”, autor: Wojciech Wolnicki, wydawnictwo: Dolnośląskie, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Maciej Więckowski | S: 2'08" audycji.
- „Pustka”, autorka: Agnieszka Peszek, wydawnictwo: Labreto, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Wojciech Żołądkowicz | S: 3’54”
- „Nie wywołuj wilka z lasu”, VII tom cyklu „Jana Berzelius”, autorka: Emelie Schepp, przekład: Anna Kicka, wydawnictwo: Sonia Draga, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Małgorzata lewińska | S: 5’29”.
- „Chłód”, autorka: Weronika Mathia, wydawnictwo: Czwarta Strona, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 7’45”.
- „Świadek numer 8”, 8 tom cyklu „Eddie Flynn”, autor: Steve Cavanagh, przekład Jan Kraśko, wydawnictwo: Albatros, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Janusz Zadura | S: 9’19”.
- „Zdarzyło się w Bagiennym Lesie”, autorka: Małgorzata Rogala, wydawnictwo: Skarpa Warszawska, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Paulina Holtz | S: 11’05”.
- „Zły kadr”, autor: K. Gawron, wydawnictwo: Otwarte, audiobook wysłuchany w Audiotece, czyta: Wojciech Żołądkowicz | S: 12’56”.
- „Spadek po mojemu”, autor: Mieczysław Gorzka, wydawnictwo: Skarpa Warszawska, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 15’26”.
- „Król popiołów”, autor: S. A. Cosby, wydawnictwo: Filia, audiobook wysłuchany w Legimi, czyta: Filip Kosior | S: 17’04”.
Co czytam, czego aktualnie słucham.
Teraz słucham audiobooka „Złe decyzje”, jest to drugi tom cyklu „Czarny Lód” Yrsy Sigurðardóttir (Sonia Draga). W planach mam również kontynuację cyklu „Zaleca się kota” Shō Ishidy, czyli tytuł „Kot pierwszego kontaktu” (Wydawnictwo Marginesy)..
Teraz czytam – a właście to kończę – reportaż „Dzikie kakao. Wyprawa do źródeł czekolady”, autorstwa Rowana Jacobsena, potem chcę sięgnąć po książkę „Ewangelia według Orli” autorstwa Eoghana Wallsa oraz książkę „W” Igora Štiksa. Natomiast wyczekiwane przeze mnie kwietniowe premiery to: „Krew nie woda” J.D. Kirka, „Dobra Samarytanka” Johna Marrsa oraz „Zamknięte w lodzie” Izy Janiszewskiej.
Serdecznie zapraszam do słuchania również poprzednich odcinków podcastu, w nich również znajdziecie odpowiedź na pytanie: Co czytać i czego słuchać w maju? Liczę na to, że zainteresuje Was twórczość wspomnianych w podcaście autorów, autorek. Może zaintrygują Was nazwiska, których jeszcze nie znacie. Zapraszam do komentowania, lajkowania, udostępniania! Jeżeli chcecie coś dodać, o coś zapytać, podyskutować – piszcie śmiało. Na koniec dodam jeszcze, że poprzednie odcinki comiesięcznych podcastów są dostępne do posłuchania TUTAJ. Gorąco zachęcam Was również do wspierania mojej twórczości przez Patronaite lub do kupowania symbolicznej kawy.
Co czytam, czego aktualnie słucham.
Teraz słucham audiobooka „Złe decyzje”, jest to drugi tom cyklu „Czarny Lód” Yrsy Sigurðardóttir (Sonia Draga). W planach mam również kontynuację cyklu „Zaleca się kota” Shō Ishidy, czyli tytuł „Kot pierwszego kontaktu” (Wydawnictwo Marginesy)..
Teraz czytam – a właście to kończę – reportaż „Dzikie kakao. Wyprawa do źródeł czekolady”, autorstwa Rowana Jacobsena, potem chcę sięgnąć po książkę „Ewangelia według Orli” autorstwa Eoghana Wallsa oraz książkę „W” Igora Štiksa. Natomiast wyczekiwane przeze mnie kwietniowe premiery to: „Krew nie woda” J.D. Kirka, „Dobra Samarytanka” Johna Marrsa oraz „Zamknięte w lodzie” Izy Janiszewskiej.
Serdecznie zapraszam do słuchania również poprzednich odcinków podcastu, w nich również znajdziecie odpowiedź na pytanie: Co czytać i czego słuchać w maju? Liczę na to, że zainteresuje Was twórczość wspomnianych w podcaście autorów, autorek. Może zaintrygują Was nazwiska, których jeszcze nie znacie. Zapraszam do komentowania, lajkowania, udostępniania! Jeżeli chcecie coś dodać, o coś zapytać, podyskutować – piszcie śmiało. Na koniec dodam jeszcze, że poprzednie odcinki comiesięcznych podcastów są dostępne do posłuchania TUTAJ. Gorąco zachęcam Was również do wspierania mojej twórczości przez Patronaite lub do kupowania symbolicznej kawy.
Co czytam, czego aktualnie słucham.
Teraz słucham audiobooka „Złe decyzje”, jest to drugi tom cyklu „Czarny Lód” Yrsy Sigurðardóttir (Sonia Draga). W planach mam również kontynuację cyklu „Zaleca się kota” Shō Ishidy, czyli tytuł „Kot pierwszego kontaktu” (Wydawnictwo Marginesy)..
Teraz czytam – a właście to kończę – reportaż „Dzikie kakao. Wyprawa do źródeł czekolady”, autorstwa Rowana Jacobsena, potem chcę sięgnąć po książkę „Ewangelia według Orli” autorstwa Eoghana Wallsa oraz książkę „W” Igora Štiksa. Natomiast wyczekiwane przeze mnie kwietniowe premiery to: „Krew nie woda” J.D. Kirka, „Dobra Samarytanka” Johna Marrsa oraz „Zamknięte w lodzie” Izy Janiszewskiej.
Serdecznie zapraszam do słuchania również poprzednich odcinków podcastu, w nich również znajdziecie odpowiedź na pytanie: Co czytać i czego słuchać w maju? Liczę na to, że zainteresuje Was twórczość wspomnianych w podcaście autorów, autorek. Może zaintrygują Was nazwiska, których jeszcze nie znacie. Zapraszam do komentowania, lajkowania, udostępniania! Jeżeli chcecie coś dodać, o coś zapytać, podyskutować – piszcie śmiało. Na koniec dodam jeszcze, że poprzednie odcinki comiesięcznych podcastów są dostępne do posłuchania TUTAJ. Gorąco zachęcam Was również do wspierania mojej twórczości przez Patronaite lub do kupowania symbolicznej kawy.
Chcesz coś dodać? Pisz śmiało!

Chcesz coś dodać? Pisz śmiało!

NAJNOWSZE NA BLOGU
WPISY
PODCASTY
ROZMOWY
O MNIE
Z wykształcenia „pani od marketingu”, z pasji – promotorka literatury i czytelnictwa. Wrażliwa na historie, które czule opowiadają o ludziach i życiu, z wyjątkową słabością do inteligentnych kryminalnych zagadek. Stale poszukująca nowych tytułów, które zawróciłyby jej w głowie. Jeszcze się nie zdarzyło, by żałowała nocy zarwanej dla dobrej książki.




