mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

LANA CARE czyli komfort, w którym się zakochasz!

Słyszałaś kiedyś o dziecięcych ubraniach, które można nosić cały rok, bez względu na temperaturę powietrza? Ubranka, które ogrzeją i otulą maluszka w zimne i mroźne dni oraz ochronią przed upałem i gorącem w lecie? Dodatkowo będą w 100% naturalnym produktem, bez jakichkolwiek chemicznych dodatków czy sztuczności?

Przyznasz, że to wszystko brzmi trochę nierealnie. Sama nie wierzyłam w istnienie tak idealnych produktów… nie wierzyłam, dopóki nie natknęłam się na LANA CARE. Duńską firmę oferującą między innymi wielorazowe wkładki laktacyjne oraz ubranka dla najmłodszych, a wszystko wykonane z wełny merynosów!

Nie bez znaczenia jest użycie wełny z tych właśnie zwierząt. Merynosy to owce górskie, żyjące w ekstremalnych, hiszpańskich warunkach (latem temperatura dochodzi do +40 stopni a zimą spada nawet do -20). Ów klimat sprawił, że wełna merynosów charakteryzuje się właściwościami termoaktywnymi czyli chroni przed upałem oraz ogrzewa w czasie mrozów. Dlatego, wykonane z niej produkty są tak wyjątkowe.

LANA CARE oferuje całą gamę ubranek dla najmłodszych.

LANA CARE

Wszystkie są w stu procentach wykonane z wspomnianej wełny, utrzymane w skandynawskim stylu oraz ciepłych, pastelowych kolorach. Ponadto, miękkość i delikatność produktów daje poczucie idealnego komfortu oraz niesamowitej wygody, nawet najmłodszym użytkownikom. Ubrania idealnie sprawdzają się wśród alergików, nawet tych najbardziej wrażliwych.

Naszym absolutnym hitem okazał się otulacz, stworzony specjalnie z myślą o samochodowych podróżach.

LANA CARE

Księżniczka niespecjalnie lubi być wciskana w kombinezony, które trudno dopasować do, obecnie panującej chłodniejszej temperatury na zewnątrz oraz zdecydowanie cieplejszej wewnątrz samochodu. Pomijam tu fakt ubierania czapki, który niejednokrotnie kończył się głośną awanturą… Od kiedy mamy otulacz, podróże stały się o wiele przyjemniejsze i całkowicie bezstresowe. I jak tu nie zakochać się w takim komforcie!

Nie tylko podróż samochodem stała się łatwiejsza, także spacery w wózku czy popołudniowe drzemki są delikatnie i naturalnie otulane wełną.

Jeżeli szukasz czegoś naprawdę praktycznego, naturalnego i wyjątkowego dla dzieci, bo przecież dzień dziecka za pasem, polecam zajrzeć na LANA CARE. Gwarantuję, że się nie zawiedziesz, sprawiając cudowną, praktyczną i zdrową niespodziankę najmłodszym.

One Comment

  1. Ania z bloga Matka Mężatka 23 maja, 2016 at 6:28 am

    Powiem szczerze nigdy nie słyszałam o tym producencie. Mama zawsze ma problem by właściwie ubrać dziecko ani za ciepło ani za zimno, takie ubranka wydają się dobrym rozwiązaniem, muszę przyjrzeć się im bliżej.

Komentowanie nie niemożliwe.

Podziel się wpisem ze znajomymi!

O AUTORCE:

Mama o książkach.

Cześć, mam na imię Magda i mieszkam w niewielkiej górskiej miejscowości na południu Polski. Mój blog powstał prawie 10 lat temu, gdy pod wpływem chwili stworzyłam pierwszy wpis na temat przeczytanej dzieciom książki – stąd słowo „mama” w nazwie witryny. [więcej...]

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry