mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Recenzja książki "Książka o mnie"

Książka o mnie.

Ferie start! Skoro ferie, to każdy ciekawy sposób na skupienie uwagi najmłodszych na czymś kreatywnym jest bardzo wskazany. A gdy w grę wchodzi nietuzinkowa książka – nie ma tu miejsca na nudę!
| “Książka o mnie” Adam Frost

Książka o mnie

Książka o mnie” może okazać się pierwszą książką, której autorem będzie twoja pociecha. To publikacja, która zachęca do pisania i rysowania, do tworzenia własnych planów na przyszłość, do powrotu do ciekawych przygód z przeszłości, do zebrania w jednym miejscu wszystkich marzeń, tych małych i dużych.

Dzięki książce, czytelnik może porównać swoje odpowiedzi z  statystykami i faktami, zostanie zasypany ciekawostkami na temat różnic między własnym wyglądem a tym, jak prezentują się dorośli, a nawet zwierzęta.

Niewątpliwie największym atutem publikacji, jest nieprzeciętne poczucie humoru autora. Śmieszne quizy i zadania rysunkowe to dopiero początek zabawy. To jedna z niewielu książek, w których można pisać, bazgrać, wypełniać, wycinać i mobilizować szare komórki do bardzo twórczej pracy.

 

Książka o mnie” to świetny sposób na bardzo luźne i trwałe przyswojenie faktów na temat otaczającego nas świata. Na przykład, czy wiecie jakie są najczęściej odwiedzane miejsca świata? Gdzie i kiedy zrobiono największy w historii deser lodowy? Kim byli niesamowici akrobaci? Jak w kilku zdaniach opisać najsłynniejszych ludzi wszech czasów?

Muszę was jednak również przestrzec przed jednym drobiazgiem. Jeżeli bierzecie życie tylko na poważnie i nie potraficie patrzeć na pewne sprawy z przymrużeniem oka, ta książka raczej nie przypadnie wam do gustu. Jeżeli jednak potraficie dużo się śmiać i popatrzeć na pewne sprawy z humorem, z pewnością zainteresuje was zarówno treść książki jak i zadania dla najmłodszych.
podpis

 

Książka o mnie

 

Wydawnicze szczegóły książki:
| autor: ADAM FROST | tytuł: KSIĄŻKA O MNIE | wydawnictwo: BUKOWY LAS | premiera: 17.10.2018 | liczba stron: 160 | format: 155×190 | gatunek: DLA DZIECI |

______

*Artykuł powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.

Podziel się wpisem ze znajomymi!

O AUTORCE:

Mama o książkach.

Cześć, mam na imię Magda i mieszkam w niewielkiej górskiej miejscowości na południu Polski. Mój blog powstał prawie 10 lat temu, gdy pod wpływem chwili stworzyłam pierwszy wpis na temat przeczytanej dzieciom książki – stąd słowo „mama” w nazwie witryny. [więcej...]

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry