mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Komiksy: “Wyzwanie Shakera” oraz “Luźny Joe kontra kometa”

Prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej oraz drużyny Supa Strikas! Od dziś możesz zaprosić swoich idoli do domu! | Komiksy: “Wyzwanie Shakera” oraz “Luźny Joe kontra kometa”

komiksy

Bohaterzy, popularnej wśród najmłodszych, kreskówki to wschodzące gwiazdy piłki nożnej, które starają się o zwycięstwo w SuperLidze. Przygody Supa Strikas zostały przelane na papier i wydane w formie komiksu. Codziennie możesz się udać w podróż w emocjonujący świat futbolu oraz zapierających dech piłkarskich akcji. Wystarczy sięgnąć po książkę, która dzięki niesamowitym ilustracjom oraz świetnym dialogom, doskonale oddaje emocje związane z przygodami bohaterów.

Obecnie ukazały się (każda książka zawiera 4 super komiksy):

Wyzwanie Shakera” to historie z kluczowym zawodnikiem w roli głównej. Tym razem zawodników czeka starcie z “Żelaznymi Czołgami”. Czy superbuty zapewnią zwycięstwo Supa Strikas. Co przeskrobali bohaterowie, że popadli z niełaskę fanów?

Luźny Joe kontra kometa“. Supa Strikas grają ważny mecz w Japonii. Jak zawsze, ich pobyt w innym kraju niesie ze sobą masę przygód oraz zagadek. Finał Superligi to ważna rozgrywka, czy pokonają rywali? Jak poradzi sobie Rasta? Czy kometa pokrzyżuje superbohaterom plany?

komiksy

Bajka o przygodach najlepszej drużyny piłkarskiej świata, podbiła serce niejednego młodego kibica. Determinacja w rozwiązywaniu problemów oraz chęć zdobywania kolejnych zwycięstw, nie raz stawały się przyczyną kłopotów. Przeciwnik zawsze trzyma rękę na pulcie i tylko czeka na potknięcie piłkarzy. Najlepsze jest jednak to, że komiksowa wersja przygód Supa Strikas w niczym nie ustępuje tej kreskówkowej! Wręcz przeciwnie, piłkarskie akcje ulubionych bohaterów mogą być zawsze pod ręką, dodatkowo obok komiksów, zostały wydane również kolorowanki z naklejkami.

Jeżeli twoje dziecko spędza przed telewizorem zbyt długo czasu, spróbuj zamienić ulubioną kreskówkę na książkę. Komiks to świetny wybór, zwłaszcza biorąc pod pomysły na uwagę zabawy z rówieśnikami, np. naśladowanie superbohaterów z podziałem na rolę i/lub stworzenie własnych plakatów na podstawie rysunków z książki.
podpis

Wydawnicze szczegóły książek:

| autor: OPRACOWANIE ZBIOROWE | tytuł: WYZWANIE SHAKERA / LUŹNY JOE KONTRA KOMETA | wydawnictwo: WILGA | premiera: 08.11.2017 | liczba stron: 64 | Format: 295×213 | gatunek: DLA DZIECI |

______

*Artykuł powstał w ramach współpracy z wydawnictwem [ BARTER ].

Podziel się wpisem ze znajomymi!

O AUTORCE:

Mama o książkach.

Cześć, mam na imię Magda i mieszkam w niewielkiej górskiej miejscowości na południu Polski. Mój blog powstał prawie 10 lat temu, gdy pod wpływem chwili stworzyłam pierwszy wpis na temat przeczytanej dzieciom książki – stąd słowo „mama” w nazwie witryny. [więcej...]

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry