Komiksy: “Wyzwanie Shakera” oraz “Luźny Joe kontra kometa”

Prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej oraz drużyny Supa Strikas! Od dziś możesz zaprosić swoich idoli do domu!

Bohaterzy, popularnej wśród najmłodszych, kreskówki to wschodzące gwiazdy piłki nożnej, które starają się o zwycięstwo w SuperLidze. Przygody Supa Strikas zostały przelane na papier i wydane w formie komiksu. Codziennie możesz się udać w podróż w emocjonujący świat futbolu oraz zapierających dech piłkarskich akcji. Wystarczy sięgnąć po książkę, która dzięki niesamowitym ilustracjom oraz świetnym dialogom, doskonale oddaje emocje związane z przygodami bohaterów.

Obecnie ukazały się (każda książka zawiera 4 superkomiksy):

komiksy

Wyzwanie Shakera” to historie z kluczowym zawodnikiem w roli głównej. Tym razem zawodników czeka starcie z “Żelaznymi Czołgami”. Czy superbuty zapewnią zwycięstwo Supa Strikas. Co przeskrobali bohaterowie, że popadli z niełaskę fanów?

komiksy

Luźny Joe kontra kometa“. Supa Strikas grają ważny mecz w Japonii. Jak zawsze, ich pobyt w innym kraju niesie ze sobą masę przygód oraz zagadek. Finał Superligi to ważna rozgrywka, czy pokonają rywali? Jak poradzi sobie Rasta? Czy kometa pokrzyżuje superbohaterom plany?

Bajka o przygodach najlepszej drużyny piłkarskiej świata, podbiła serce niejednego młodego kibica. Determinacja w rozwiązywaniu problemów oraz chęć zdobywania kolejnych zwycięstw, nie raz stawały się przyczyną kłopotów. Przeciwnik zawsze trzyma rękę na pulcie i tylko czeka na potknięcie piłkarzy. Najlepsze jest jednak to, że komiksowa wersja przygód Supa Strikas w niczym nie ustępuje tej kreskówkowej! Wręcz przeciwnie, piłkarskie akcje ulubionych bohaterów mogą być zawsze pod ręką, dodatkowo obok komiksów, zostały wydane również kolorowanki z naklejkami.
Jeżeli twoje dziecko spędza przed telewizorem zbyt długo czasu, spróbuj zamienić ulubioną kreskówkę na książkę. Komiks to świetny wybór, zwłaszcza biorąc pod pomysły na uwagę zabawy z rówieśnikami, np. naśladowanie superbohaterów z podziałem na rolę i/lub stworzenie własnych plakatów na podstawie rysunków z książki.

Wydawnicze szczegóły książek:

| autor: OPRACOWANIE ZBIOROWE | tytuł: WYZWANIE SHAKERA / LUŹNY JOE KONTRA KOMETA | wydawnictwo: WILGA | premiera: 08.11.2017 | liczba stron: 64 | Format: 295×213 | gatunek: DLA DZIECI |

2019-04-09T20:03:35+00:00 27 listopada 2017|