mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Karty do gry.

Kto pamięta karty do gry? A może znajdzie się kilku fanów karcianych rozrywek, którzy jesienno – zimowe wieczory spędzają przy tasowaniu, rozdaniach i zdobywaniu kolejnych punktów? Od teraz, dzięki Fabryce Kart Trefl-Kraków, karty do gry zyskują nowe, edukacyjne oblicze.

Dzikie Ptaki Polski“, “Grzyby Polski“, “Dzikie Zwierzęta Polski” to najnowsze propozycje wspomnianego producenta, dzięki którym można bliżej poznać nie tylko dzikie polskie zwierzęta i ptaki

kart do gry

ale także grzyby, które można spotkać na terenie naszego kraju.

karty do gry

Talia zawiera 55 kart. Każda karta to inny rysunek, wiernie odwzorowujący wygląd zwierząt, grzybów czy upierzenie ptaków. Dodatkowo do każdej talii dołączona jest broszura edukacyjna, z charakterystyką danego zwierzęcia lub rośliny. Ponadto każde opakowanie zawiera również książeczkę z zasadami dla 5 popularnych gier karcianych (wist, makao, kierki, remik i 66).

karty do gry

Najmłodsi od razu bardzo zainteresowali się nowym nabytkiem, starszy chętnie przygarną zwierzęta a młodszy ptaki. Rodzicom pozostało dokształcanie się z grzybobrania :) . Przypuszczam, że najwięcej zabawy będzie wiosną gdy nasz ogród i lasek zapełni dzikie ptactwo oraz będzie można wypatrzyć niedaleko dziką zwierzynę.
Obrazki zawarte na kartach bardzo zwracają uwagę starannością wykonania oraz pięknymi kolorami, pewnie dlatego często je przeglądamy. Nie ukrywam, że niektóre nazwy oraz informacje były także dla mnie nowością. Jak widać, specjalna edycja kart do gry powstała nie tylko z myślą o najmłodszych ale także starsi mogą czuć się zaskoczeni zawartą tam wiedzą. To coś na zasadzie nauki przez zabawę, która łączy pokolenia.
podpis

Kategoria: NAUKA I ZABAWA |

24 lutego 2016|

Podziel się wpisem ze znajomymi!

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry