mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Recenzja książki "Na tropie angielskich słówek"

Na tropie angielskich słówek.

Różnorodność, kolorystyka, pomysł i wykonanie – to niewątpliwe najważniejsze elementy, przyciągające młode oczka. Im więcej ciekawych postaci, im bardziej wymyślne metody przekazu, tym większa szansa na to, że książka zyska miano tej jedynej.
| “Na tropie angielskich słówek”

Na tropie angielskich słówek

“Na tropie angielskich słówek” to pięknie ilustrowana, wielkoformatowa książka do nauki angielskich słówek. Idealnie sprawdzi się nawet w tych najmniejszych raczkach. Każda strona jest odpowiednio gruba, więc ryzyko jej podarcia jest minimalne. Cała książka utrzymana jest w tematyce niezwykłej podróży po świecie realnym oraz tym zupełnie nierzeczywistym. 12 pięknie ilustrowanych rozkładówek prezentuje między innymi: plac zabaw, kawiarnię, rodzinne spotkanie, zoo, miasto itp. Z uwagi na to, że plansze zostały opracowane bardzo szczegółowo, pojawia się tu wiele okazji do zabawy obserwacyjnej oraz zajęć pobudzających koncentrację, wyobraźnię oraz spostrzegawczość.

 

Na tropie angielskich słówek

Dzieci uwielbiają bawić się w małych odkrywców, a książka “Na tropie angielskich słówek” to pod tym względem ogromny potencjał. Można tu zostać detektywem, policzyć armaty na pirackim statku, odszukać w mieście wskazane po angielsku obiekty, a nawet złapać nocą uciekającego złodzieja!

Imponująca ilość angielskich słówek (napisanych również w języku polskim) i zwrotów umieszczonych w łatwych do zapamiętania sytuacjach, to bardzo obiecujący początek znajomości z językiem obcym. Ponadto, nagrania mp3 wszystkich słówek są do pobrania na stronie Kapitana Nauki. Książkę polecam nie tylko tym najmłodszym, jestem pewna, że doskonale spełni swoją rolę w towarzystwie uczniów. “Na tropie angielskich słówek” to materiał dydaktyczny, który może zmienić nudną naukę angielskiego w dobrą zabawę!
podpis

 

| wydawnictwo: EDGARD | seria: KAPITAN NAUKA | kategoria: DLA DZIECI |

______

*Artykuł powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.

Podziel się wpisem ze znajomymi!

O AUTORCE:

Mama o książkach.

Cześć, mam na imię Magda i mieszkam w niewielkiej górskiej miejscowości na południu Polski. Mój blog powstał prawie 10 lat temu, gdy pod wpływem chwili stworzyłam pierwszy wpis na temat przeczytanej dzieciom książki – stąd słowo „mama” w nazwie witryny. [więcej...]

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry