mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Kapitalne prezenty pod choinkę.

Puzzle obserwacyjne. Bazgraki wśród zwierząt. Książeczki "Poznaję świat".

Jesteście zwolennikami przemyślanych prezentów pod choinkę? Lubicie w tej roli edukacyjne upominki dostosowane do wieku pociech? W takim razie zapraszam na krótką ściągę z kapitalnych prezentów dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. | Kapitalne prezenty pod choinkę.

prezenty pod choinkę

Uważam, że wiek obdarowywanych powinien zawsze być najważniejszą wskazówką na liście upominkowych zakupów. Dla najmłodszych pociech w wieku 2-3 lat proponuję pięknie ilustrowane, kolorowe książeczki. Seria dla dwulatków została zaprojektowana z myślą o zaspokajaniu naturalnej dziecięcej ciekawości, wspieraniu rozwoju mowy oraz wzbogacaniu słownictwa. W serii ukazały się: “Pierwsze słowa”, “Dźwięki”, “Emocje”, “Pojazdy” oraz “Zwierzęta”.

Dla trzylatków czyli tych nieco starszych maluchów, stworzono książeczki z rozbrykanymi bohaterami. Ich wyjątkowość polega na tym, że z pozoru identycznie wyglądające obrazki zawsze różnią się trzema szczegółami. Znalezienie pierwszej różnicy to pestka, druga niezgodność jest już nieco trudniejsza, a trzecia różnica to zadanie dla prawdziwych bystrzaków – zawodowców. W serii ukazały się: “Baśnie”, “Na podwórku” oraz “Zwierzaki”.

Z myślą o czterolatkach wyczarowano puzzle obserwacyjne “Zwierzęta leśne” w pakiecie z mega plakatem XXL. Wbrew pozorom to nie są zwykłe puzzle! Plakat jest swego rodzaju drogowskazem do odpowiedniego dopasowania elementów. Odnalezienie wszystkich, sprytnie ukrytych zwierzątek może być nie lada wyzwaniem dla każdego pasjonata układanek. Spostrzegawczość, skupienie uwagi, koncentracja to tylko niektóre z doskonalonych w trakcie zabawy umiejętności. Ponadto, dzięki wymiarom układanki (47x32cm) oraz wielkości elementu 1:1, zapełnianie mega plakatu jest dla dzieciaków prawdziwą frajdą.

prezenty pod choinkę

Pięciolatki i sześciolatki to przedszkolne starszaki, które z pewnością docenią każde narzędzie, które choć trochę oswoi je ze szkolną rzeczywistością. “Bazgraki wśród zwierząt” celująco sprawdzą się w tej roli! To bardzo wyjątkowa książeczka wielokrotnego użytku, bogata w różnorodne i angażujące zadania graficzne. To doskonały trening spostrzegawczości i koncentracji oraz genialny przedsionek wyzwań wczesnoszkolnych. Dołączony do książeczki, suchościeralny flamaster pozwala od zaraz stawić czoła wyzwaniu!

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jak pogodzić wybór zbliżonych tematycznie prezentów w przypadku dzieci w różnym wieku, koniecznie zajrzyj do oferty Kapitana Nauki. Tam z pewnością znajdziesz coś idealnego, uszytego na miarę wieku pociech. Piękna szata graficzna, treść dostosowana do preferencji odbiorców oraz kapitalna zabawa, która jednocześnie bawi i uczy to gwarancja dziecięcej radości i satysfakcji.
podpis

 

| wydawnictwo: EDGARD | seria: KAPITAN NAUKA | kategoria: DLA DZIECI |

12 grudnia 2018|

Podziel się wpisem ze znajomymi!

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry