mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Jaki prezent dla dziecka wybrać?

Dzieci uwielbiają prezenty, nie ma co do tego wątpliwości. Jeżeli brakuje Ci pomysłów na tegoroczne niespodzianki lub najbliżsi zasypują cie pytaniami, podrzucam garść inspiracji. | Jaki prezent dla dziecka wybrać?

Zabawowo – edukacyjny charakter produktów z pewnością przypadnie do gustu rodzicom i niewątpliwie stanie się wielką frajdą dla najmłodszych. Oto kilka wariantów:

1. Szukasz czegoś dla maluszków, powiedzmy w kategorii wiekowej 1-3 latka.

prezent dla dziecka

Fantastyczne karty obrazkowe dla tych najmłodszych, ciekawych świat pociech, kształtujące umiejętności poznawcze oraz wspierające rozwój dziecka oraz zagadki obrazkowe.

2. Prezenty dla przedszkolaka, wiek: 4-6 lat

prezent dla dziecka

Gry oraz zabawy, stworzone z myślą o małych użytkownikach. Zarówno pierwszy jak i drugi produkt, świetnie się sprawdza w roli przedszkolnego towarzysza.

3.  Z dedykacją dla edukacji wczesnoszkolnej, wiek: 6-9 lat

prezent dla dziecka

Pomoce szkolne dla uczniów, którzy nie wiedzą jeszcze o tym, że matematyka może być łatwa, opanowanie ortografii to pestka a koncentracja to 100 zabaw. Wystarczą odpowiednie narzędzia i chęć do zabawy!

prezent dla dziecka

Genialny pomysł na prezent dla osób, które interesują się konkretnym hobby. Dzięki SuperQUIZom, mogą nie tylko sprawdzić poziom swojej wiedzy, ale także uzupełnić braki.

4. Interesujące rozgrywki dla młodszej oraz starszej młodzieży, wiek 7-15 lat:

prezent dla dziecka

Kieszonkowce to świetny towarzysz, na miarę każdej kieszeni. Dzięki nim dziecko polubi matematykę, nadrobi braki z angielskiego, podciągnie się z geografii i sprawdzi logiczne myślenie.

5. Kapitalne zagadki, łamigłówki oraz angielskie zagadki obrazkowe dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat.

prezent dla dziecka

Chcesz kupić coś dla dzieci w różnym wieku ale o tej samej tematyce? Nie wiesz jaki prezent dla dziecka wybrać? Koniecznie odwiedź Kapitana Naukę!

Chwile spędzone z dziećmi to cenny czas, który zostawia w pamięci najmłodszych bardzo ciepłe wspomnienia z dzieciństwa. Jeżeli połączyć to z dobrą zabawą i dorzucić nutkę edukacji, to satysfakcja oraz dobre humory gwarantowane! Wiem, że zbliżający się czas to nie tylko przyjemności, ale również pośpiech, stres a nawet złość, gdy odkładasz coś na ostatnią chwilę. Może warto od czasu do czasu zatrzymać się na pół godzinki, machnąć ręką na rzeczy, które przecież nie uciekną i spędzić chwilę z dziećmi. Jeżeli nie masz pomysłu na wspólną zabawę ani ochoty na rozmowę, usiądźcie wspólnie i sięgnij po grę edukacyjną, zagadki, łamigłówki, karty. Jestem pewna, że uśmiech i dobry humor wrócą szybciej, niż się spodziewasz.
podpis

Podziel się wpisem ze znajomymi!

O AUTORCE:

Mama o książkach.

Cześć, mam na imię Magda i mieszkam w niewielkiej górskiej miejscowości na południu Polski. Mój blog powstał prawie 10 lat temu, gdy pod wpływem chwili stworzyłam pierwszy wpis na temat przeczytanej dzieciom książki – stąd słowo „mama” w nazwie witryny. [więcej...]

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry