mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Jak wspierać rozwój dzieci?

No właśnie jak i kiedy warto zacząć? Okazuje się, że już dwu i trzylatki są gotowe na takie przyswajanie wiedzy, które będzie świetnie rozwijać je społecznie i umysłowo. Jednak kluczowym elementem, gwarantującym sukces takich działań, są materiały dydaktyczne oraz okoliczności.
| Jak wspierać rozwój dzieci?

 

Zbliżające się święta i zimowa aura to warunki idealne do wspólnego spędzania długich wieczorów przy akompaniamencie dobrej zabawy. Dziś proponuję Ci genialne narzędzia, dzięki którym zabawa staje się nauką a wiedza zabawą!

Jak wspierać rozwój dzieci?

Zestawy “Świat malucha” to zabawy opracowane z myślą o kilkulatkach oraz ich pierwszym kontaktem z nauką. Każdy pakiet składa się z:
– 16 stronicowej książeczki z zadaniami, zawierającej ćwiczenia i łamigłówki dostosowane do wieku dziecka oraz przyciągające uwagę kolorowe, wyraźne ilustracje,
– 17 kart obrazkowych, dostosowanych do wieku użytkowników (sztywne, trwałe karty z zaokrąglonymi rogami),
– 10 par puzzli czyli pierwsze układanki maluchów, które świetnie ćwiczą koordynację ręka-oko oraz skojarzenia. Dzięki dużym i sztywnym elementom, puzzle są łatwe do dopasowania nawet dla najmłodszych dzieci.

 

“Świat malucha. Zima” to zestaw bogaty w iście zimowe ilustracje, np. zimowe sporty, ubrania, zabawy.“Świat malucha. Boże Narodzenie” to genialny pretekst do rozmów na temat świątecznych tradycji. Przyciągające uwagę rysunki, na pewno wywołają lawinę bożonarodzeniowych pytań oraz wzbudzą większą uwagę przy ubieraniu choinki czy podczas pierniczkowych wypieków.

Jak wspierać rozwój społeczny i umysłowyJak wspierać rozwój społeczny i umysłowy

Wyraźne podpisy oraz ich dopasowywanie do obrazków, świetnie wzbogacają słownictwo najmłodszych. Ponadto zestawy są idealnym starterem przed przedszkolno-szkolną przygodą z poznawaniem literek i czytaniem. I to wszystko przy akompaniamencie wyśmienitej zabawy, śmiechu, świątecznych przygotowań oraz zimowej aury. Jeżeli nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla najmłodszych lub nie jesteś w temacie dziecięcych upodobań, szczerze polecam zarówno pierwszy jak i drugi zestaw. Apetyt na wiedzę najmłodszych jest naprawdę ogromny, dlatego takie upominki szybko zyskują wielkie grono wielbicieli i podpowiadają jak wspierać rozwój dzieci.
podpis

 

| wydawnictwo: EDGARD | seria: KAPITAN NAUKA | kategoria: DLA DZIECI |

______

*Artykuł powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.

One Comment

  1. Magdalena 16 grudnia, 2017 at 10:52 am

    świetne książeczki. Jestem za wspieraniem rozwoju u dzieci już właściwie od życia płodowego. Na każdym etapie życia odbywa się to inaczej. O takim wspieraniu rozwoju dziecka będę pisała u siebie na blogu. zapraszam gibobobasy.blogspot.com. Mamy takie same inicjały :) Magda M.

Komentowanie nie niemożliwe.

Podziel się wpisem ze znajomymi!

O AUTORCE:

Mama o książkach.

Cześć, mam na imię Magda i mieszkam w niewielkiej górskiej miejscowości na południu Polski. Mój blog powstał prawie 10 lat temu, gdy pod wpływem chwili stworzyłam pierwszy wpis na temat przeczytanej dzieciom książki – stąd słowo „mama” w nazwie witryny. [więcej...]

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry