mamao.pl

| O MNIE

Jak ogarnąć ZEGAR?

Która godzina? Kiedy będzie 14.00 i będę mógł pójść do kolegi? Ile jeszcze do obiadu? Niewykle trudno ogarnąć coś, czego się nie rozumie! Teoretycznie można sobie wiele rzeczy wyobrazić, ale jak puścić wodze fantazji gdy na lekcji, pani nauczycielka żąda odpowiedzi tu i teraz? Czy jest jakiś sposób, który w magiczny sposób odkryje wszystkie tajemnice zegarów? Jak ogarnąć ZEGAR?

Oczywiście, że jest! I to nie byle jaki sposób lecz sprawdzona i niezawodna gra edukacyjna dla całej rodziny. To genialne narzędzie, dzięki któremu twoja pociecha opanuje wszystkie zegarowe reguły, przy jednoczesnym treningu koncentracji, spostrzegawczości oraz zależności czasowych (“wcześniej-później”). To nie tylko nauka, lecz również wyśmienita zabawa oraz przygoda, do której z pewnością bardzo chętnie wrócicie nie jeden raz.

Zawartość gry to:
– dwustronny zegar, który z jednej strony pokazuje godziny od 1.00 do 12.00, a z drugiej od 13.00 do 24.00 oraz wskazówki do umocowania z każdej strony z pomocą specjalnej śruby,
– 4 dwustronne plansze, przy czym awers 2 plansz składa się na rysunek pt. “W pracowni zegarmistrza”, awers 2 kolejnych ukazuje ilustrację pt. “Plan dnia Julki i Franka”, każda plansza zawiera 6 zapisów godzin. Natomiast rewersy to 4 plansze po 6 tarcz zegarów analogowych,
– 36 żetonów: 12 niebieskich, 12 zielonych, 12 czerwonych.

zegar

Załączona do gry instrukcja zawiera opisy 12 wariantów gry dla różnej liczby graczy, w wieku od 5 do 9 lat. Czas gry, w zależności od możliwości oraz zaangażowania uczestników oscyluje w okolicach 10-20 minut. Zarówno gra “Wyścig z czasem” jak i “Kolekcjoner godzin” opierają się głównie na jak najszybszym dopasowaniu odpowiednich żetonów do plansz. To genialna rozgrzewka przed pozostałymi starciami oraz świetna motywacja dla najmłodszych do zapamiętania zegarowego mechanizmu. Pozostałe gry to między innymi: mistrz zapamiętywania, gra w memory, nakręcamy zegar i wiele innych.

Gra edukacyjna “Zegar” to świetna rozrywka i doskonały sposób na naukę dla dzieci, które mają trudności w opanowaniu zegarowych reguł. Dzięki zegarowi, który pokazuje zarówno układ 12-godzinny jak i ten 24-godzinny, przyciągającym uwagę ilustracjom oraz świetnie zorganizowanym rozgrywkom, nauka staje się rewelacyjną rozrywką i niezapomnianą zabawą. To również niezastąpione narzędzie w treningu pamięci oraz logicznego myślenia. Czy już wiesz jak ogarnąć zegar?
podpis

2020-06-11T21:24:57+00:0012 lipca 2018|

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Go to Top