mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Jak być w ciąży i nie zwariować?

Wspomnienia z każdej ciąży pozostają w pamięci matki do końca życia. Jedne bardziej wzruszające, inne z czasem stają się powodem do żartów i śmiechu, o jeszcze innych wolałaby zapomnieć na zawsze. | Jak być w ciąży i nie zwariować?

Jak być w ciąży i nie zwariować?

Pierwsza ciąża rodzi zawsze najwięcej wątpliwości i niepokoju. Z jednej strony jest to stan zupełnie uzasadniony, bo nieznane zawsze mocno działa na wyobraźnię oraz wzbudza strach, jednak z drugiej strony ogromną część tych negatywnych emocji można ominąć, uzbroiwszy się w odpowiednią i fachową wiedzę.

Podobnie jak w przypadku innych tematów, w internecie aż huczy od dobrych rad na temat poszczególnych etapów ciąży, dolegliwości z nią związanych, spraw, które powinny niepokoić itp. Jednak z całą pewnością muszę stwierdzić, iż w tym przypadku najlepszym i bezcennym wsparciem może okazać się bliska osoba, która ma już za sobą to przeżycie oraz odpowiednia książka.

Być w ciąży i nie zwariować” to dość nietypowa, jak na poruszaną tematykę, publikacja. Książka, która została stworzona z myślą o przyszłej mamie nie tylko w kontekście kluczowej wiedzy, lecz również pozwala krytycznie przyjrzeć się pewnym ciążowym mitom oraz z przymrużeniem oka spojrzeć na sprawy, które teraz dokuczają lecz z pewnością niebawem miną.

Cała treść została podzielona na kilka części. Każdy trymestr to dawka kluczowej wiedzy na temat stanu przyszłej mamy, informacji o maleństwie oraz charakterystycznych objawów związanych z poszczególnymi tygodniami ciąży. Absolutnie rozbrajające jest poczucie humoru, które fundują czytelniczce autorki! Kotek do pokolorowania w trakcie uporczywego zaparcie, labirynty, quizy czy łamigłówki to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

Najbardziej urzekająca jest forma przekazu. Książka w niczym nie ustępuje rozmowie czy też radom uzyskanym od najlepszej przyjaciółki, która była w ciąży co najmniej kilka razy. Nie straszy, nie przeraża, nie sieje paniki i nie bombarduje ciężką, niezrozumiałą wiedzą. “Być w ciąży i nie zwariować” pozwala spojrzeć na ciążowy brzuszek bez niepotrzebnych obaw oraz z idealną dawką kluczowej wiedzy. Jeżeli szukasz doskonałego prezentu dla przyszłej mamy, zostaw zakup maleńkich, przesłodkich ubranek na później, obdaruj ją książką, która może okazać się na tym etapie bezcenna!
podpis

Jak być w ciąży i nie zwariować?

Wydawnicze szczegóły książki:
| autor: JORDAN REID, ERIN WILLIAMS | tytuł: BYĆ W CIĄŻY I NIE ZWARIOWAĆ | wydawnictwo: GRUPA WYDAWNICZA FOKSAL | premiera: 06.06.2018 | liczba stron: 172 | Format: 160×235 | gatunek: PORADNIK |

______

*Artykuł powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.

Podziel się wpisem ze znajomymi!

O AUTORCE:

Mama o książkach.

Cześć, mam na imię Magda i mieszkam w niewielkiej górskiej miejscowości na południu Polski. Mój blog powstał prawie 10 lat temu, gdy pod wpływem chwili stworzyłam pierwszy wpis na temat przeczytanej dzieciom książki – stąd słowo „mama” w nazwie witryny. [więcej...]

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry