I nikt inny na świecie takiego nie ma!

Na wyjątkowość produktów składa się wiele cech, jedną z nich jest niewątpliwie unikalność. Posiadanie czegoś, co nie będzie skopiowane lub nie ma możliwości kupienia tego w sklepie, dodaje rzeczom pewnej bezcenności. Natomiast świadomość tego, że nikt inny na świecie takiego nie ma, niejednokrotnie wzbudza sentyment do owego wyjątkowego nabytku.

Opowiem Ci dzisiaj o pewnych produktach. Produktach, które są tworzone z myślą o najmłodszych członkach rodziny. Wyjątkowość NAME ME polega na tym, że każde zamówienie jest tworzone z myślą o konkretnym dziecku. Akcesoria, pościel, poduszki i przede wszystkim kocyki z danymi dziecka (np. imieniem/datą narodzin/godziną/wagą/wzrostem)

NAME ME

mogą stać się pierwszym wspomnieniem z dzieciństwa. Absolutnie zachwyca minimalizm i prosta stylistyka, dzięki czemu produkty są nie tylko praktyczne, ale także stają się wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju. Ponadto preferowane czarno-białe kolory nie są przypadkowe! Zostały one celowo dopasowane do sposobu, w jaki widzi świat małe dziecko. Wszak nie od dzisiaj wiadomo, że w pierwszych tygodniach życia, maluszki dostrzegając tylko kontrastowe zestawienia, najchętniej spoglądają na proste, czarno-białe kształty.

NAME ME

Ponadto NAME ME wyróżnia się na tle innych producentów niezwykłą troską o tworzony kocyk, pościel czy poduszkę. Cały proces produkcyjny zajmuje kilka tygodni, wymaga odpowiednich zabiegów i wysokiej jakości materiałów aby finalnie produkt był jednocześnie bezpieczny, nawet dla tych najmłodszych maluszków, oraz spełniał oczekiwania klienta. Ten cały skomplikowany i pracochłonny proces daje gwarancję długowieczności zakupu, zakupu który może stać się bezcenną pamiątką na długie lata.

NAME ME

Stworzenie napisu, który miał być umieszczony na kocyku nie stanowiło dla mnie żadnego problemu. Od początku było wiadomo, że musi to być KSIĘŻNICZKA! 🙂 Gdy otrzymałam przesyłkę, absolutnie zauroczyło mnie zadbanie nadawcy o tak prozaiczną rzecz jaką opakowanie i przekazanie produktu. Piękne, autorskie pudełko i ten list…

NAME ME

Dlatego cudownie jest wspomnieć Ci o wyjątkowej ofercie NAME ME!

2018-08-28T18:49:32+00:00 16 czerwca 2016|