“Gry i zabawy Mikołajka” – książka, z którą NUDA SIĘ NIE UDA!

Ile razy “stawaliście na głowie”, wymyślając kolejne zabawy dla dzieci? I to nie byle jakie zabawy, bo (z reguły) musiało to być zajęcie, które przyciągnie i zainteresuje malucha na dłużej niż 5 minut! Od dzisiaj zabawy będą już tylko przyjemnością bo pomysły mogą być zawsze pod ręką…

“Gry i zabawy Mikołajka” to fenomenalna recepta na KAŻDĄ NUDĘ! Niezależnie od pory roku, pory dnia czy otoczenia, zawsze znajdziecie tam coś dla siebie: zabawy na zewnątrz i w domu, dla jednaj i dla kilku a nawet kilkunastu osób, od łatwych po bardzo trudne oraz z podanym potrzebnym sprzętem. Jak zapewne wiecie, Mikołajek i jego banda nigdy się nie nudzą więc książkowe pomysły są w 100% sprawdzone przez ulubionych bohaterów.

Gry i zabawy podzielone są na kilka kategorii:
1. Według upodobań kumpli Mikołajka:

Książki dla dzieci, "Gry i zabawy Mikołajka"

“Gry i Zabawy Mikołajka”

na przykład z Alcestem można ciekawie pokucharzyć, przygotowując szybkie dania według zamieszczonych w książce przepisów (polecam ulubiony keks:)), Mikołajek  urządza “Kiermasz zagadek”, Jadwinia “Gra w Gumę”

Książki dla dzieci "Gry i Zabawy Mikołajka"

“Gry i Zabawy Mikołajka”

Książki dla dzieci "Gry i Zabawy Mikołajka"

“Gry i Zabawy Mikołajka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a Kleofas lubi robić szybowce z papieru:

Książka dla dzieci "Gry i Zabawy Mikołajka"

“Gry i Zabawy Mikołajka”

2. Gry i zabawy na przerwy szkolne.
3. Gry i zabawy na deszczowe dni.
4. Gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Uparcie WSZYSTKO testujemy i szczerze przyznaje, że każde wyzwanie spotyka się z wielkim entuzjazmem maluchów 😀 Ja natomiast, jestem zachwycona pomysłami, które zawsze mam pod ręką oraz kreatywno-edukacyjnymi przesłaniami jakie niosą ze sobą poszczególne zabawy.  Mikołajek i jego banda są naprawdę niesamowici i jestem pewna, że zaskoczą nie tylko Was (jako rodziców) ale przede wszystkim sprawią wiele radości dzieciom!

Kilka szczegółów na temat samej książki:
Tytuł: „Gry i zabawy Mikołajka”
Tytuł oryginalny: eux, blagues et cie pour la récré, Jeux, blagues et cie pour jours de pluie, Jeux, blagues et cie de plein air
Autor: Na podstawie książek Goscinny’ego i Sempego
TłumaczenieMagdalena Talar
Wydawnictwo: Znak emotikon
Premiera: 14.08.2014 
Oprawa/wydanie: twarda/pierwsze
Format: 144 x 205
Ilość stron: 288
Cena katalogowa: 34,90 zł

“Gry i zabawy Mikołajka” to książka, która może być fantastycznym pomysłem na prezent dla dziecka w każdym wieku! Przyciągające wzrok, kolorowe ilustracje oraz rewelacyjnie wytłumaczone zasady poszczególnych gier i zabaw na pewno przypadną do gustu nawet tym najmniejszym i najwybredniejszym zabawowiczom 🙂 Jeżeli Wasze pomysły na wakacyjne zabawy nie są już tak atrakcyjne dla maluchów jak były miesiąc temu, szczerze polecam Mikołajka i jego kumpli oraz GWARANTUJĘ, że z nimi NUDA SIĘ NIE UDA!

Książkę “Gry i zabawy Mikołajka” otrzymaliśmy od Wydawnictwa Znam emotikon. DZIĘKUJEMY!

Zapraszam również do przeczytania recenzji pozostałych Mikołajków:

Wakacje z Mikołajkiem. Wczasy nas morzem.

Wakacje Mikołajka. Wczasy nas morzem.

2018-08-28T18:49:34+00:00 14 sierpnia 2014|