mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Recenzja książki „Gry i zabawy Mikołajka"

Gry i zabawy Mikołajka. Mikołajek.

Ile razy „stawaliście na głowie”, wymyślając kolejne zabawy dla dzieci? I to nie byle jakie zabawy, bo (z reguły) musiało to być zajęcie, które przyciągnie i zainteresuje dziecko na dłużej niż 5 minut! Od dzisiaj zabawy będą już tylko przyjemnością bo pomysły mogą być zawsze pod ręką dzięki książce „Gry i zabawy Mikołajka”!

 

Gry i Zabawy Mikołajka

Owa publikacja to fenomenalna recepta na KAŻDĄ NUDĘ! Niezależnie od pory roku, dnia czy otoczenia, zawsze znajdziecie tam coś dla siebie: zabawy na zewnątrz i w domu, dla jednaj i dla kilku a nawet kilkunastu osób, od łatwych po bardzo trudne oraz z podanym, potrzebnym sprzętem. Jak zapewne wiecie, Mikołajek i jego banda nigdy się nie nudzą, więc książkowe pomysły są w 100% sprawdzone przez ulubionych bohaterów.

 

Książki dla dzieci, "Gry i zabawy Mikołajka"

Książkowe gry i zabawy  zostały podzielone na kilka kategorii:
1. Według upodobań kumpli Mikołajka:
2. Gry i zabawy na przerwy szkolne.
3. Gry i zabawy na deszczowe dni.
4. Gry i zabawy na świeżym powietrzu.

 

Uparcie WSZYSTKO testujemy i szczerze przyznaję, że każde wyzwanie spotyka się z wielkim dziecięcym entuzjazmem. Ja natomiast, jestem zachwycona pomysłami, które zawsze mam pod ręką oraz kreatywno-edukacyjnymi przesłaniami jakie niosą ze sobą poszczególne zabawy.  Mikołajek i przyjaciele są naprawdę niesamowici! Jestem pewna, że zaskoczą nie tylko Was (jako rodziców) ale przede wszystkim sprawią wiele radości pociechom, bo moc wrażeń, nowych doświadczeń i pomysłów na zabawy z rówieśnikami na pewno nie zabraknie.

 

„Gry i zabawy Mikołajka” to książka, która może być fantastycznym pomysłem na prezent dla dziecka w każdym wieku! Przyciągające wzrok kolorowe ilustracje oraz rewelacyjnie wytłumaczone zasady wszystkich gier i zabaw, na pewno przypadną do gustu nawet tym najmniejszym i najwybredniejszym użykownikom. Jeżeli Wasze pomysły na wakacyjne są na wykończeniu, szczerze polecam Mikołajka i jego kumpli oraz GWARANTUJĘ, że z nimi NUDA SIĘ NIE UDA!
podpis

 

Gry i Zabawy Mikołajka

Kilka szczegółów na temat samej książki:
Tytuł: „Gry i zabawy Mikołajka”
Seria: Mikołajek
Autor: Na podstawie książek Goscinny’ego i Sempego
Tłumaczenie: Magdalena Talar
Wydawnictwo: Znak
Premiera: 14.08.2014
Format: 144 x 205
Ilość stron: 288
Kategoria: dla dzieci

______

*Artykuł powstał w ramach WSPÓŁPRACY BARTEROWEJ z Wydawnictwem.

Podziel się wpisem ze znajomymi!

O AUTORCE:

Mama o książkach.

Cześć, mam na imię Magda i mieszkam w niewielkiej górskiej miejscowości na południu Polski. Mój blog powstał prawie 10 lat temu, gdy pod wpływem chwili stworzyłam pierwszy wpis na temat przeczytanej dzieciom książki – stąd słowo „mama” w nazwie witryny. [więcej...]

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry