Genialny sposób na bałagan.

Kiedyś bardzo się tym przejmowałam. Jako osoba mocno zorganizowana, nie mogłam patrzeć na otaczający mnie bałagan. Dzieci zawsze praktykowały własną definicję porządku, niestety znacznie odbiegała ona od moich oczekiwań. Nie poddając się, szukałam sposobów na wspólny, porządkowy kompromis.

Bardzo dobrze sprawdza się zabawa w porządki. Jednak gdy już podeszliśmy do sprawy w ten sposób, to całe przedsięwzięcie można poważnie nazwać generalnymi porządkami. I choć zabawa zawsze jest przednia, to mimo wszystko czasochłonna. Potrzebowałam czegoś skutecznego i szybkiego w działaniu. Coś w stylu: raz, dwa, trzy i gotowe.

Znalazłam! Ten wynalazek to nic innego jak worko-mata 🙂

sposób na bałagan

Produkt genialnie sprawdza się w dwóch wariantach:
1. Mata do zabawy. Dopasowując wzór do upodobań najmłodszych oraz trzymając tam ulubione zabawki, mata może stać się ulubionym, domowym placem zabaw najmłodszych.

2. Worek do przenoszenia zabawek. Wykonany z nieprzemakalnego i trwałego materiału worek, może służyć do przenoszenia ulubionych zabawek czy książek, dzięki czemu świetnie się sprawdza w nowych miejscach (na przykład gdy wyjeżdżasz na wakacje lub na kilka dni do dziadków czy znajomych). Ponadto dzięki nieprzemakalnemu podszyciu idealnie nadaje się do wynoszenia na zewnątrz: do altany, do ogrodu, na taras.

Profesjonalne wykonanie, solidny materiał oraz możliwość indywidualnego dobrania wzoru sprawiły, że worko-mata stała się moim genialnym sposobem na bałagan gdy nie ma zbyt wiele czasu na zabawę w porządki. Najwierniejszym użytkownikiem jest oczywiście Księżniczka 🙂

sposób na bałagan

Mikołajki niebawem, może warto pomyśleć o ciekawym upominku dla najmłodszych, przy okazji sprawiając prezent również sobie… Zerknij do Hayllydesign, jestem pewna, że znajdziesz coś idealnego!

2018-08-28T18:49:42+00:00 20 października 2017|