Co dla babci? Co dla dziadka?

Zastanawiasz się nad prezentem dla babci i dziadka? Jeżeli szukasz czegoś ciekawego i jednocześnie praktycznego to mam idealną propozycję, wraz z garścią przekonywujących argumentów.

Zgodzisz się ze mną, że pierwszym życzeniem, które jest wymawiane pod adresem dziadków w dniu ich święta to życzenie zdrowia. Kochani, serdeczni staruszkowie mają już za sobą kawał życia i na pewno z radością przyjmą każdy upominek, który będzie stał na straży codziennego, dobrego samopoczucia.

Proponuję Ci podarowanie babci i dziadkowi nieograniczonego dostępu do czystej wody. Produktu, który ma bezpośredni wpływ na zdrowie osoby w każdym wieku. Zamiast wody butelkowanej, daj się namówić na bardzo elegancką i o wiele wygodniejszą wersję czyli dzbanek filtrujący.

co dla babci? co dla dziadka?

Znalazłam przynajmniej kilka powodów, dzięki którym ten produkt staje się idealnym prezentem z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka:

  • EFEKTOWNY I ELEGANCKI. Swoim wyglądem bardzo przypomina tradycyjne dzbanki na wodę. Opływowy kształt, poręczny uchwyt bardzo duża pojemność oraz klasyczny wygląd to atuty produktu, dzięki którym doskonale sprawdzi się każdej kuchni.
  • PRAKTYCZNY I ŁATWY W OBSŁUDZE. Posiadanie dzbanka filtrującego wyeliminuje na zawsze problem zakupu wody butelkowanej i utylizacji plastikowych butelek. Ponadto produkt jest niezwykle łatwy do przenoszenia w inne miejsca, np. na taras/pod altanę w okresie wiosenno-letnim oraz bardzo intuicyjny w obsłudze. Każdy dzbanek filtrujący posiada wskaźnik, dzięki któremu widać wyraźnie ile procent wkładu zostało już zużyte. Gdy strzałka przesuwa się na czerwone pole, dobrze mieć pod ręką nowy filtr, łatwo zauważysz kiedy należy go wymienić.
  • DBAJĄCY O ZDROWIE. Zdrowe nawyki żywieniowe są ważne w każdym wieku, a wypijanie dobrej jakościowo wody w odpowiednich ilościach gwarantuje dobre samopoczucie oraz zdrowie na długie lata. Wkłady filtrujące AQUAPHOR znacznie zmniejszają ilość najbardziej szkodliwych substancji takich jak: twardość wody (kamień i żółty osad), osad (rdza, piasek, szlam), chlor, chloroform i inne związki chloru organicznego, metale ciężkie (żelazo, ołów, rtęć) miedź, produkty ropopochodne, fenole.

Zasadniczo działanie dzbanka filtrującego jest banalnie proste. W celu uzyskania przefiltrowanej wody należy nacisnąć przycisk, otworzyć środkową część pokrywki oraz wlać wodę do środka. Pojemnik zwęża się ku dołowi, woda przepływa przez filtr. Po przejściu przez wkład wypełnia pustą komorę. Nie miesza się z wodą, która jeszcze nie przeszła procesu filtracji. W przypadku prezentowanych dzbanków wydajność wymiennego wkładu filtrującego wynosi 300 litrów przefiltrowanej wody, co pozwala na użytkowanie wkładu do 3 miesięcy przez 3-osobową rodzinę (jednorazowa pojemność komory na przefiltrowaną wodę wynosi 4,2l).

Dzbanek filtrujący może okazać się naprawdę trafionym prezentem! Jednak gdyby coś poszło nie tak, gdyby prezent nie spełnił swojej roli lub zwyczajnie nie przypadłby do gustu dziadkom, zawsze istnieje możliwość podarowania go komuś innemu. Jestem pewna że wyśmienicie sprawdzi się jako upominek z okazji imienin, urodzin czy rodzinnych spotkań oraz bardzo szybko znajdzie grono wielbicieli, doceniających wartość czystej wody.

2018-08-28T18:49:45+00:00 11 stycznia 2018|