mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Brulion zabaw na święta.

Świąteczny czas to idealny moment na wspólne rozmowy, dużo śmiechu i jeszcze więcej zabawy. Z jednej strony dorośli zdecydowanie wolą wtedy odpoczywać i generalnie nie robić nic, ale z drugiej, dzieciaki z wszystkich sił domagają się ich uwagi i nie dają łatwo za wygraną. Czy istnieje sposób na kompromis? | Brulion zabaw na święta.

brulion zabaw na święta

Z całą pewnością mogę stwierdzić, że znalazłam go! Właśnie takim świątecznym kompromisem jest tytułowy “Brulion zabaw na święta”. Genialny niezbędnik podczas każdej świątecznej przerwy. Dlaczego? Ponieważ zawiera całą masę pomysłów na zabawy z dziećmi, nie musisz nadwyrężać zrelaksowanych szarych komórek w poszukiwaniu rozrywek dla najmłodszych. Wystarczy, że wspólnie wybierzecie coś idealnego na obecną chwilę. Nie brakuje tu miejsca na zagranie w kółko i krzyżyk, państwa miasta, statki, wąż wyrazowy itp.

brulion zabaw na święta

Brulion zawiera nie tylko nowe, niekoniecznie popularne zabawy, ale także te, które rodzice pamiętają jeszcze z dzieciństwa. Taki zeszyt to genialne narzędzie, z pomocą którego rozbudzenie w dorosłym dziecięcej radości i chęci do zabaw to pestka!

Oprócz tych ponadczasowych i wielopokoleniowych zabaw, znajdziesz tu również inne, mniej znane propozycje na spędzenie świątecznego czasu. Sąsiedzi, łapki, zawieś bombę, kartofel, smok – to tylko niektóre pomysły. Oczywiście, nie brakuje tu również instrukcji, według których poszczególne zabawy powinny się odbywać.

Jeżeli uważasz, że święta bez internetu, telefonu, tabletu, telewizora lub z mocnym ograniczeniem dostępu do wspomnianych urządzeń będą nudne lub wręcz niemożliwe, jesteś w ogromnym błędzie! Jestem pewna, że brulion zabaw z powodzeniem zastąpi wszystkie cuda techniki i zafunduje prawdziwy odpoczynek od wszelkich ekranów.

Jeżeli obawiasz się, że dzieci nie będą chciały podjąć zabawowej inicjatywy, to weź pod uwagę pewien fakt. Jeżeli, na co dzień zabiegani, wiecznie spieszący się gdzieś, zatroskani i zmęczeni rodzice odłożą na później swój świąteczny relaks i z uśmiechem zaproszą pociechy do wspólnej zabawy – to wiedz, że KAŻDE dziecko skorzysta z tej niespotykanej, świątecznej okazji.
podpis

P.S. “Brulion zabaw na święta” to genialny prezent dla dzieci w każdym wieku lub dla rodziców.

13 grudnia 2017|

Podziel się wpisem ze znajomymi!

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry