mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Recenzja kart "Angielski kieszonkowiec"

Bitter sweet. Remember & forget.

Stworzone dla wszystkich uczniów w wieku powyżej 9 lat, którym język angielski kojarzy się z nudną nauką i klepaniem na pamięć słówek. Okazuje się bowiem, że możesz zupełnie inaczej spojrzeć na ten temat, gdy wpadnie Ci w ręce angielski kieszonkowiec…

Kolejna pomoc dydaktyczna, która doskonale ukazuje naukę w kontekście zabawy. I to nie byle jakiej zabawy, bo karciane “Bitter sweet” oraz “Remember & forget” to narzędzia, dzięki którym w mgnieniu oka opanujesz najważniejsze angielskie przymiotniki oraz czasowniki.

angielski kieszonkowiec

Angielski kieszonkowiec reprezentuje cztery edukacyjne gry towarzyskie: MEMORY, KLAPEK, KARUZELA, SZACHRAJ (zasady gier opisane są na dołączonej instrukcji). Liczba graczy to:  2 – 8 osób, a czas gry: 10 – 20 minut. Oczywiście wiele zależy od wyobraźni, stopnia zaawansowania oraz kreatywności graczy. Można ustalać własne zasady, sprawdzać umiejętności oraz zaskakiwać rówieśników systematycznie zdobywaną wiedzą.

angielski kieszonkowiec

Ogromnym plusem kieszonkowców są ich wymiary! Gabaryty każdej talii niczym się nie różnią od tradycyjnych kart do gry, więc zmieszczą się dosłownie wszędzie: w kieszeni, torebce, plecaku, torbie. Niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, można zdobywać wiedzę podczas podróży samochodem, na przewie w szkole, na przystanku autobusowym, w pociągu itp. Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że nauka przez zabawę jest najskuteczniejsza!
podpis

 

| wydawnictwo: EDGARD | seria: KAPITAN NAUKA | kategoria: DLA DZIECI |

______

*Artykuł powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.

One Comment

  1. WalutowyInwestor 30 grudnia, 2016 at 7:44 pm

    Idealne dla początkujących. Muszę kupić dzieciakom.

Komentowanie nie niemożliwe.

Podziel się wpisem ze znajomymi!

O AUTORCE:

Mama o książkach.

Cześć, mam na imię Magda i mieszkam w niewielkiej górskiej miejscowości na południu Polski. Mój blog powstał prawie 10 lat temu, gdy pod wpływem chwili stworzyłam pierwszy wpis na temat przeczytanej dzieciom książki – stąd słowo „mama” w nazwie witryny. [więcej...]

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry