allerco ® EMOLIENTY – kosmetyki dla każdej grupy wiekowej.

Kosmetyki należą do tej grupy produktów, która z reguły jasno określa wiek konsumentów, do których są skierowane. Z oczywistych powodów, produkty dla dorosłych są zawsze zaopatrzone w ostrzeżenie “Chronić przed dziećmi.” ALE najmłodszych nie zawsze zadowala obrazek na opakowaniu czy jakiś tam napis, którego i tak nie potrafią przeczytać. Osobiście, często spotykałam się z pytaniem “Dlaczego ja tego nie mogę?” i niestety daremne było moje tłumaczenie, bo ów pytanie powracało niczym bumerang, przy każdej łazienkowej sytuacji.

Gdy przewrotnie próbowałam zmienić temat i dopytać dlaczego moje kremy są lepsze, między innymi dowiadywałam się: “Dlatego, że są Twoje!”. Po takiej odpowiedzi, zwykle brakowało mi argumentów 🙂 . Teraz, równie dobrze możemy mieć NASZE kosmetyki czyli takie, które są przeznaczone dla każdej grupy wiekowej. allerco® EMOLIENTY to produkty odpowiednie zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

allerco EMOLIENTY

 

Moim ulubieńcem jest bogata w emolienty i składniki pielęgnacyjno-ochronne emulsja do kąpieli. Trójglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego działają ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka, chroniąc przed utratą wilgoci. Bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe olej macadamia zmiękcza i natłuszcza a witamina E oraz gliceryny dbają o utrzymanie prawidłowej wilgotności skóry.
Zalecany sposób stosowania to: 20 ml czyli 1 (lub 2 dla dorosłych) nakrętkę preparatu wlać do wanny, czas kąpieli to 15-20 minut (w przypadku niemowląt kilka minut).
Ładne i estetyczne opakowanie (400 ml), dozownik, subtelny, orzeźwiający zapach.

Delikatny szampon nawilżający, nie zawiera substancji zapachowych i barwników, zdecydowanie jest produktem o niskim potencjale alergizującym. Baza szamponu oparta jest na delikatnych i naturalnych środkach myjących (np. wyciągu z jabłek), dzięki czemu bariera hydrolipidowa naskórka pozostaje nie naruszona, przy jednoczesnym zapewnieniu skórze odpowiedniego pH. Ponadto, szampon jest bogaty w naturalne składniki typu: wyciąg z czarnego owsa, wyciąg z lnu oraz o nawilżającą i odżywczą lecytynę. Produkt może być stosowany w sposób ciągły.
Opakowanie o pojemności 200 ml, poręczne i zaopatrzone w dozownik.

Krem emolientowy nawilżający to produkt przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii oraz atopowej. Składniki zostały tak dobrane aby zapewnić głębokie i długotrwałe nawilżenie przy jednoczesnej delikatnej ochronie skóry, także przed niekorzystnym działaniem środowiska.

Powyższe produkty są świetnym dowodem na to, że producenci kosmetycznych nowości coraz częściej wychodzą na przeciw konsumentom, starając się udoskonalać oferowane dobra poprzez bazowanie na naturalnych składnikach, wykluczenie czynników alergizujących przy jednoczesnym zaspokojeniu potrzeb całej rodziny a nie tylko wybranych jej członków (najmłodszych lub najstarszych).
Produkty dla każdej grupy wiekowej takie jak allerco® EMOLIENTY, świetnie sprawdzają się podczas rodzinnych wyjazdów! Dzięki takiemu rozwiązaniu, można znacznie ograniczyć ilość niezbędnych kosmetyków, zwłaszcza gdy wyjeżdża cała, kilkuosobowa rodzina a dodatkowe miejsce w walizce jest na wagę złota.

2018-08-28T18:49:11+00:00 24 marca 2016|