mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Album taty, album mamy.

Cudowne wspomnienia, które nosimy po każdym wakacyjnym wyjeździe, rodzinnym spotkaniu przy świątecznym stole czy wspólnych, spontanicznych spacerach są z reguły przyćmiewane przez codzienne troski, problemy, pośpiech lub spychane w pamięci w otchłań spraw mało ważnych, które kiedyś się zdarzyły. Tymczasem aby docenić to na jakim etapie człowiek znajduje się tu i teraz, najlepiej wrócić do tego jak było kiedyś. | Album taty, album mamy.

Zarówno mama jak i tata poświęcają sporo czasu i uwagi pociechom, skrzętnie zapisując w pamięci każde, nawet najmniejsze sukcesy oraz dokumentując osiągnięcia. Jednak do dzieciaków najbardziej przemawiają opowiadania i historie, które ukazują rodziców jako rówieśników w podobnym wieku lub ludzi, którzy również chodzili do szkoły, mieli przyjaciół oraz marzenia.

Fakt, nie sposób zapamiętać wszystkich szczegółów z własnych dziecięcych i nastoletnich lat. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby próbować przypominać sobie ważne wspomnienia i je zapisać. Właśnie taki zamysł przyświecał twórcom pięknych albumów mamy i taty.

Album taty, album mamy.

Te piękne książki zostały wydane z myślą o rodzicach. Dzieci uwielbiają widzieć w mamie i tacie przyjaciół, osoby które mają do opowiedzenia wiele własnych historii, anegdot z własnego dzieciństwa czy opowiadań ze szkolnych czasów. Każdy album został tak opracowany, aby znalazło się tu miejsce na zdjęcia i najważniejsze informacje o właścicielu, co nie co o przodkach, ważniejsze szczegóły o rodzicach, dziadkach i babciach oraz ciekawostki związane z tymi osobami. Jest tu dość miejsca na opisanie, a nawet narysowanie wspomnień, które najmocniej tkwią w pamięci mamy i taty oraz wklejenie zdjęć. Nie brakuje pytań o rodzeństwo, wspomnienia związane z siostrą czy bratem oraz dzieciństwo, młodość czy pracę.

Została również wydzielona specjalna część na teraźniejszość czyli opisy związane z żoną/mężem, szczegóły dotyczące zaślubin oraz informacje o dzieciach. Każdy album w miarę uzupełniania wszystkich luk, staje się piękną rodzinną opowieścią. Cudowną książką napisaną i zilustrowaną przez życie. Pytania dotyczące największych marzeń, najważniejszych osób, autorytetów, najlepszych życiowych rad, marzeń, planów na przyszłość, ulubionych książek filmów itp. ukazują rodziców w bardzo pozytywnym świetle.

Zarówno mama jak i tata są jednymi z najważniejszych osób w życiu każdego, nawet dorosłego już dziecka. Każda okazja jest dobra, aby podkreślić ich znaczenie w życiu dziecka. Przed nami Dzień Ojca, szczerze zachęcam cię do przyjrzenia się albumom i zastanowienia się nad tym, czy nie byłby to idealny prezent. Prezent, który możecie wspólnie uzupełnić, przy akompaniamencie świetnej zabawy i cudownych wspomnień.

Szczerze przyznam, że album taty i mamy są tak pięknie wydane, że zachwycą obdarowaną osobę przy każdej okazji: imieniny, urodziny, święta. Taki upominek z pewnością zostanie również doceniony przez świeżo upieczonych rodziców, którzy będą mieli okazję zapisać swoją historię i podzielić się nią, gdy pociechy trochę podrosną.
podpis

19 czerwca 2018|

Podziel się wpisem ze znajomymi!

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry