mamao.pl
mamao.pl
mamao.pl

|  O MNIE

Recenzja książki "Wielka Księga Przygód 2"

Wielka Księga Przygód 2. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn.

Czy wiesz, że twoje dziecko, wspólnie z przyjaciółmi, może założyć Tajny Klub? To będzie początek pięknej przygody, którą zapamięta z dzieciństwa na zawsze. Nie wiesz jak zachęcić najmłodszych do postawienia pierwszych kroków w tym kierunku? | “Wielka Księga Przygód 2. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn.” Agnieszka Mielech

Agnieszka Mielech "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Wielka Księga Przygód 2."

“Wielka Księga Przygód 2” to wielki dowód na to, że w Tajnych Klubach nie ma czasu na nudę. Tu zawsze jest coś do zrobienia. Od zebrań w tajnych bazach, przez opracowywanie planów działań, aż po śledzenie efektów misji i ewentualne przygotowanie planu awaryjnego.
Emi, Flora, Faustyna, Aniela i Franek to członkowie Tajnego Klubu Superdziewczyn i Superchłopaka. Ponad wszystko cenią sobie przyjaźń i jedność. Jednak tym razem te kluczowe wartości zostały wystawione na wielką próbę, a przyszłość Tajnego Klubu stanęła pod znakiem zapytania. Trudno pogodzić szkolne obowiązki z regularnymi, klubowymi spotkaniami, a wyjątkowe sportowe wydarzenie w szkole Emi, nieco przyćmiły inne zobowiązania. Jednak sprawy najbardziej się komplikują, gdy w klasie pojawia się nowa uczennica – Zosia. Wówczas przyjaźń Anieli i Emi wisi na włosku. Czy Tajny Klub będzie w stanie zapobiec utracie jednego z kluczowych członków? Czy “Misja Przyjaźń” zakończy się sukcesem, a może tylko pogłębi problem? Zapraszam do lektury!

 

“Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Wielka Księga Przygód 2” to rewelacyjna książka dla wszystkich miłośników przygód i dobrej zabawy. Należy również podkreślić, że cała historia jest nie tylko świetną rozrywką dla młodego czytelnika, lecz również konkretną dawką wiedzy. Autorka genialnie wkomponowała w treść ciekawe i godne uwagi pojęcia, wyjaśniając ich znaczenia na dole strony. To zupełnie inna i o wiele skuteczniejsza forma nauki, dzięki której najmłodsi przyswajają wiedzę o wiele skuteczniej. Trudne słowa i ich znaczenie zawsze pozostaną w pamięci czytelnika, jeżeli będą się kojarzyły z przygodami ulubionych bohaterów.

Świetnym pomysłem jest również mini poradnik na końcu książki, który zawiera sporo praktycznych wskazówek na temat założenia własnego Tajnego Klubu oraz tajne quizy Tajnego Klubu Superdziewczyn. Ogólnie cała książka jest MEGA inspirująca zarówno dla rodziców jak i dla dzieci.
podpis

Poznaj recenzje innych książek o Emi i Tajnym Klubie Superdziewczyn

 

Agnieszka Mielech "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Wielka Księga Przygód 2."

Wydawnicze szczegóły książki:
| autorka: AGNIESZKA MIELECH
| seria: EMI I TAJNY KLUB SUPERDZIEWCZYN
| tytuł: WIELKA KSIĘGA PRZYGÓD 2
| wydawnictwo: WILGA
| premiera: 14.03.2018
| liczba stron: 304
| format: 210×165
| gatunek: DLA DZIECI |

14 marca 2018|

Podziel się wpisem ze znajomymi!

NAJNOWSZE W KATEGORII:

THRILLER / KRYMINAŁ

LITERATURA OBYCZAJOWA

FANTASTYKA

Przejdź do góry