100 pierwszych słówek.

Zastanawiasz się jak zmotywować swojego malucha do wzbogacania codziennego słownictwa? Chcesz mu pokazać jaki świat jest piękny z całym arsenałem nowych liter, sylab, wyrazów, zdań?

Każde dziecko rozwija się we własnym tempie, pewnych spraw zwyczajnie nie można przeskoczyć i na wszystko musi przyjść odpowiedni czas. Mówienie to proces, który bardzo indywidualnie kształtuje się u najmłodszych. Często zdarza się tak, że na początku długo brzmią te same, pojedyncze sylaby bądź króciutkie słowa, a później pstryk! i nie wiadomo kiedy, powstają nie tylko całe nowe wyrazy, ale również pełne zdania.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, co do bezcennego wpływu czytania najmłodszym, na ich późniejszy intelektualny rozwój. Słuchanie i mówienie to czynności, które mają ogromny wpływ na wzajemną poprawność. Każdy maluch zainteresuje się treścią, która została odpowiednio przygotowana i dostosowana do wieku młodych użytkowników. Dlatego na pierwszy etap proponuję ci pięknie ilustrowane słowniczki dla najmłodszych, ciekawych świata słuchaczy.

100 pierwszych słówek

Kartonowe książeczki z serii “100 pierwszych słówek” zachwycają szatą graficzną, skutecznie przyciągając małe oczka. Uczą nazywać rzeczy po imieniu. Obecnie ukazały się “Pojazdy”, “Zwierzęta” oraz “W domu i w ogrodzie” czyli słowniczki, które wprowadzają pojęcia z najbliższego otoczenia najmłodszych. Zastosowany podział na kategorie tematyczne pozwala usystematyzować wiedzę oraz łatwiej zapamiętywać szczegóły. Ponadto każda książeczka to świetny trening koncentracji oraz dziesiątki pomysłów na zabawę, wystarczy udać się w magiczną podróż do wyobraźni i opowiadać historie zainspirowane poszczególnymi obrazkami.

Dodatkowo, niezwykle poręczny jest format książeczek, dzięki któremu zmieści się w każdym wózku, torebce czy torbie podróżnej. Każda książka to niezawodny kompan w podróży, działa bez względu na pogodowe kaprysy.
podpis

2020-06-12T21:00:54+00:00 28 maja 2018|