Skutecznie i w zgodzie ze środowiskiem.

Pamiętacie płyny do prania i płukania Flo Baby? Byłam szczerze zaskoczona i mocno podbudowana reakcją na wspomniany wpis. Sporo razy padło pytanie o produkty Flo o uniwersalnym przeznaczeniu. Spiesznie więc donoszę, iż SĄ!

Podobnie jak ja, wysoko cenicie w produktach ich przyjazne nastawienie do środowiska. Bardzo często wczytujecie się w skład, lubicie znać opinie innych użytkowników, a zapach jest zawsze dodatkowym atutem. Tym razem chcę zwrócić Waszą uwagę na Flo w wersji uniwersalnej, na to jakie płyny do prania i płukania reprezentuje owa marka.

skutecznie

Nowoczesna i innowacyjna formuła produktów doskonale łączy w sobie skuteczność w walce z zabrudzeniami oraz troskę o środowisko. Płyny tworzone są przy użyciu naturalnych olejków, ekstraktów z owoców i kwiatów. Dlatego oczarowują pięknymi i naturalnymi zapachami, przy jednoczesnym zachowaniu świeżości.

W myśl zasady: wszystko co nie szkodzi środowisku, nie szkodzi również skórze człowieka, warto wspomnieć o delikatności produktu w stosunku do skóry rąk (testowany dermatologicznie), o zawartości konserwantów z niskim potencjałem alergizującym, oraz o braku fosforanów i parabenów.

Obecnie ukazały się:

  • płyn do prania „Flo Black” z ekstraktem z bawełny, przeznaczony do prania i skutecznej ochrony tkanin przed utratą ciemnych kolorów. Nadaje tkaninom owocowo-kwiatowy zapach z nutami jaśminu i jabłka.
  • płyn do prana „Flo Delicate” z ekstraktem z bawełny, stworzony z myślą o delikatnych tkaninach, wełnie i jedwabiu. Nadaje praniu owocowo-kwiatowy zapach z nutami róży i moreli.
  • płyn do płukania ” Flo Pure Oriental” oraz „Flo Pure Breeze” to produkty wnikające głęboko w strukturę materiału, pozostawiając w nim długotrwały przyjemny i delikatny zapach. Dodatkowo płyny zawierają składniki ułatwiające prasowanie oraz skutecznie zapobiegające elektryzowaniu się ubrań.

Osobiście, nie jestem zwolenniczką używania płynów do płukania w przypadku ubrań. Zdecydowanie bardziej preferuję tego typu delikatne i świeże zapachy w stosunku do ręczników, pościeli itp. Produkty Flo sprawdziły się tu w 100%! Pozostawiony zapach nie był ani zbyt intensywny i natrętny ani zbyt słaby i ulotny. Wręcz idealny, jak na nasze rodzinne potrzeby!
podpis

2018-08-08T08:10:33+00:00 8 sierpnia 2018|