Wspólnie z Poki, serdecznie zapraszamy wszystkich autorów stron internetowych (blogów, portali, serwisów) do udziału w KREATYWNYM KONKURSIE POKI! Tym razem stawiamy na plastyczną, kulinarną oraz modową kreatywność, dzięki której możecie wygrać fantastyczne nagrody!

Wspólnie z dzieckiem, wnukiem, kuzynem, bratem lub siostrą, zajrzyjcie na stronę poki.pl, wybierzcie jednego z bohaterów, stwórzcie ciekawą pracę na jego temat i opiszcie ją w konkursowym wpisie na swojej stronie! Tylko tyle wystarczy aby wygrać MacBooka APPLE!

Kreatywny Konkurs Poki

Konkursowy wpis powinien zawierać:
1. plakat:
kreatywny konkurs poki
2. zdjęcia/filmik obrazujące pracę konkursową.
3. Link do ogłoszonego konkursu (mamao.pl/kreatywny-konkurs-poki/), do strony głównej Poki.pl (www.poki.pl) oraz nazwę gry i link do kategorii, w której się ona znajduje (na przykład: gdy praca została wykonana na podstawie gry o nazwie Ubieranki: Elisa Idzie do Szkoły, to link powinien prowadzić do kategorii: Gry Ubieraki).

4. Krótki opis pracy (co przedstawia, z jakich materiałów jest wykonana, dlaczego właśnie ten a nie inny bohater został wybrany).

Zgłoszenie należy wysłać (wraz z linkiem do opublikowanego, konkursowego wpisu) e-mailem na adres agness@gamesysmedia.com, w tytule wpisując: “Praca konkursowa Poki”. Pani Agnieszka sprawdzi czy zostały spełnione wszystkie powyższe warunki uczestnictwa, jeżeli tak to uczestnik otrzyma odpowiedź z potwierdzeniem akceptacji zgłoszenia.

Konkursowe prace można zgłaszać w trzech kategoriach:
1. PLASTYKA – stworzone przy użyciu kredek, farb, plasteliny, ciastoliny, wycinanki, wyklejanki itp.
2. KULINARIA – wszelkie potrawy stworzone z myślą o wybranym bohaterze,
3. MODA – stylizacje, projekty ubrań itp. które Waszym zdaniem pasowałyby do Poki bohatera.

Bardzo ważnym elementem konkursowych prac jest to, że powinny być one tworzone z udziałem najmłodszych, udokumentowanie tego faktu będzie mile widziane 🙂 .

Nagrodą główną, jak już wspomniałam wcześniej, będzie APPLE MacBook a ich ilość zależy tylko i wyłącznie od Was! Im więcej będzie uczestników tym więcej MacBooków rozdamy! Dodatkowo, przewidziane są również NAGRODY NIESPODZIANKI, dla tych którzy zaproszą największą liczbę aktywnych uczestników zabawy*! Aby mieć szansę otrzymania nagrody niespodzianki, należy w mailu zgłaszającym udział w konkursie napisać adresy stron internetowych, które zostały zaproszone do udziału w konkursie przez zgłaszającego.

Laureatów konkursu wyłoni 3 osobowe jury w składzie: Michiel van Amerongen, Agnieszka Walewinder (przedstawiciele organizatora) oraz Magda M czyli ja 🙂 .

Mamy nadzieję, że “KREATYWNY KONKURS POKI” będzie dla Was motywacją do świetnej zabawy z najmłodszymi oraz przy okazji szansą na zdobycie fantastycznych nagród! Konkurs trwa od dzisiaj czyli 15.06.2015 do 15.07.2015 09.08.2015.
Wszystkim życzę twórczych pomysłów i przede wszystkim udanej zabawy!
potem zostałam mamą

Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją PEŁNEGO REGULAMINU KREATYWNEGO KONKURSU POKI.
*aktywny uczestnik zabawy to taki, który zgłosi swoją konkursową pracę i zostanie ona zaakceptowana.