Dlaczego FOTOKSIĄŻKA to idealny prezent na Dzień Matki?

„Otocz się zdjęciami i rysunkami, aby podtrzymać pamięć do miłości do nich, aby obudzić uśpioną czułość, kiedy niszczą kanapę, nie chcą posprzątać stołu lub mają złe oceny w szkole.” Idabelle Filliozat „W sercu emocji dziecka”.

To naprawdę działa! Od jakiegoś czasu przykładam wielką uwagę do wkomponowania zdjęć w wystrój domu. Przeróżne formaty, stojące i wiszące ramki, albumy – stały się swego rodzaju amuletami cierpliwości. Ciągle odnoszę wrażenie, że mam jej za mało. Jednak patrzenie na te roześmiane, zamyślone czy bawiące się buźki zdaje się skutecznie pobudzać nie tylko ogromne pokłady miłości, ale również hojnie gospodarzyć przebaczeniem.

W zgiełku codzienności, w ciągłym pośpiechu i biegu bardzo często zapominam o tym, jak szybko czas ucieka. Jakiś czas temu spotkałam się ze znajomymi, nie widziałam ich dłuższą chwilę. Uderzyło mnie to, jak bardzo zmieniły się ich pociechy: urosły, wydoroślały… W odpowiedzi na moje zdziwienie usłyszałam: „Twoi chłopcy też bardzo urośli!”. Jak mogę tego nie widzieć? Co zrobić aby monitorować ten goniący czas, aby pamiętać, że tak szybko dorastają…

prezent na Dzień Matki

ZDJĘCIA! Uchwycone chwile dziecięcej szczęśliwości. Kadry z ważnych wydarzeń, rodzinnych spotkań, spontanicznych wycieczek czy wakacyjnych wyjazdów. Z tego wszystkiego można utworzyć piękną historię dzieciństwa, wieku młodzieńczego czy opowieść o wkraczaniu w dorosłość. Nie myśl, że takiemu zadaniu sprosta tradycyjny album! To musi być coś wyjątkowego, to musi być FOTOKSIĄŻKA!

prezent na Dzień Matki

Zbliża się Dzień Matki. Myślałaś kiedyś o stworzeniu sobie bardzo osobistego, dedykowanego prezentu dla mamy czyli dla siebie? Takiego, który będzie lekiem na całe zło, gdy zostajesz wyprowadzona z równowagi, nie masz siły posprzątać po kolejnych zniszczeniach , a w szkole wcale nie jest lepiej…
Jest przynajmniej kilka powodów, dla których warto rozważyć zaprojektowanie własnej fotoksiążki:

  1. Mix zdjęć pozwoli ci przypomnieć sobie jak szybko rosną (to czego nie potrafili jeszcze kilka miesięcy temu teraz jest normą, np. jazda na rowerze bez bocznych kółek). Z każdym dniem, tygodniem, miesiącem są coraz bardziej samodzielni.
  2. Komentarze – możesz dodawać ich niezliczoną ilość! Ujmij w słowa myśli, o których nie chcesz zapomnieć, zapisz ulubione cytaty, podpisz ważne wydarzenia datami, zapisz pierwsze słowa czy zdania usłyszane od pociech.
  3. Koło ratunkowe – gdy już wychodzisz z siebie, oddychaj głęboko, usiądź i uważnie obejrzyj.
  4. Wygodny format – można zabrać ze sobą wszędzie, spokojnie zmieści się do torebki, torby podróżnej czy do samochodu.
  5. Pamiątka – fotoksiążki projektowane raz na jakiś czas, mogą stworzyć piękne rodzinne archiwum, do którego każdy chętnie wróci, zawsze.

prezent na Dzień Matki

A może zainteresuje cię bardziej opracowanie fotoalbumu? Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku usługa jest dostępna online, program do projektowania jest bardzo intuicyjny, a w razie problemów można liczyć na pomoc obsługi. Warto również podkreślić, iż Printu dysponuje szeroką gamą gotowych szablonów na różne okazje, możesz śmiało z nich korzystać. Jeżeli interesuje Cię album w tradycyjnym stylu, również nie ma problemu.

prezent na Dzień Matki

Uwielbiam wracać pamięcią do chwil zatrzymanych na zdjęciach. Dopiero wtedy zdaję sobie sprawę z tego, jak wiele mi umyka. Jak ważne jest to, aby cieszyć się chwilą, chłonąć tą dziecięcą radość, zbierać te szczere uśmiechy, pogłębiać własną studnię cierpliwości i wyrozumiałości, bo tak szybko dorastają… Jeszcze chwila i wyfruną…

prezent na Dzień Matki

Podoba ci się pomysł? W takim razie mam dla ciebie coś EXTRA! 47% zniżki na stworzenie własnej, wyjątkowej fotoksiążki. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ, odbierzesz kod rabatowy i wykorzystasz go podczas składana zamówienia. Powodzenia!

podpis

2018-05-31T19:31:14+00:00 7 maja 2017|